Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

pysia

Ja pracuję w TKju od kilku miesięcy na 12godz i jest to moja druga praca w sieciówce.Jestem studentką dzienną i mogę spokojnie pogodzić grafik z nauką. Jak dla mnie to jest super,firma płaci na czas, chyba najwyższa stawka godzinowa wśród sieciówek i do tego karta luxmed. Na początku było trochę trudno,bo dużo do ogarnięcia,ale szybko załapałam.Powodzenia w rekrutacji na Lublin.

zetka

Do mnie też dzisiaj dzwonili i podpisuję umowę:)

kinia

taaak :)

zaniepokojona

Cześć. Mam pytanie. Jak to jest z obsługą kasy fiskalnej w tk maxx? Gdy brakuje drobnych trzeba samemu kombinować czy jak np 2 McDonaladzie donoszą co jakiś czas monety? Jestem zielona w temacie, chcę aplikować na sprzedawce a się boję :(

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
kinia

ja dzisiaj już umowę podpisuje :)

@kinia

Hej na sprzedawcę?>

wiolalublin

dzwonili do kogoś już w sprawie pracy na stanowisko sprzedawcy??? podobno do jutra do 14 mają dać odpowiedz.

janek

Czesc:-) bylem na assesment day w firmie tk maxx na stanowisko kierownika. Mam za soba juz kilka takich assesow,ale ten byl totalna porazka. Dwie Panie Kierowniczki, 10uczestnikow. Z tego, co mi wiadomo, obserwatorow powinno byc wiecej (1obserwator na 1uczestnika), a one nawet nie siedzialy z nami. Tylko jedno zadanie sie im przedstawialo twarza w twarz. Zero orgsnizacji. Do rzeczy tego typu jako kierownik podchodze z zaintersowaniem i jako mala lekcje, zeby moc podlapac pewne pytania przy swoich rekrutacjach, ale ten assesment byl dnem i porazka. Mialem wrazenie jakby obie Panie przeczytaly dzien wczesniej w interncie, na czym ma to polegac i urzadzily sobie taki assesment. Nikt z uczestnikow nie wiedzial, do jakiego miasta jest rekrutacja i czy na stanowisko kierownika dzialu, czy kierownika sklepu. Rozumiem, ze pewnych informacji nie udziela sie na etapie rekrutacji, ale wydaje mi sie, ze te dwie sa niezbedne, bo niektorzy uczesnicy assesmentu by sie nie zgodzilinna udzial w nim ze wzgledu np na miasto pracy lub stanowisko. Zaluje straconego czasu i to nie ze wzgledu na fakt, ze pracy nie dostalem, ale ze nie bylo to dla mnie zadne pouczajace doswiadczenie.

MoMynia

Na 9 mam ;) moze sie spotkamy :) No bidulka hehe ciezkie życie bo nie pracowałam, mam małe doswiadczenie dlatego sie marwtie zetka też kiedys było, że szłas pierwszy raz gdziies na rozmowę i też wszystkiego nie wiedziałaś. dziekuje bardzo za informacje, bałam sie że czegos nie dosłyszałam :)

@MoMynia

Rozumiem że aplikowałaś na stanowisko sprzedawcy? jak wejdziesz do hotelu to idziesz prosto do końca na wprost i po lewej jest pokój i tam właśnie jest rekrutacja, cv Twoje oni mają więc nie musisz zabierać ze sobą

bidulka z Ciebie :)

NoMynia na którą godzine? Ja też jutro ide.

MoMynia

Mnie zaprosili na jutro do hotelu Mercury w Lublinie na rozmowe... dzwoniła pani telefonicznie bo meila nie dostałam i własnie nie wiem, gdzie dokładnie sie udac czy coś ze soba musze mieć

Wanda
@MoMynia

Nic nie musisz zabierać, rozmowa bardzo przyjemna, nie trzeba mieć wcale tak dużego doświadczenia, w recepcji hotelu się dopytasz w której sali jest rekrutacja. Powodzenia :)

jaaa

jakie macie doswiadczenie? Ja mam 2 lata w sprzedazy w sieciowce a mi wyslali maila ze mam za male doswiadczenie w porownaniu z innymi kandydatami i tak sie zastanawiam ile wy juz lat pracujecie skoro was zaprosili a mi takiego maila wyslali. Prosze o odp bo sie zdolowalam

pójdziesz to się dowiesz :)

ig

ja idę w środę właśnie...ktoś jeszcze już był? Opowiadajcie ;)

me

we wtorek, daj znac jak było :)

ela
@me

na jakie stanowisko kandydujesz? zadali pare pytań o doświadczenie itd , maja się odezwać do środy...

ela

Hej, Wybiera się ktoś jutro na rozmowę do Lublina?

makara

Kłamstwo nr 1. Zmiany w grafiku są nanoszone przez przełożonego i tyle, pracownik musi się zaznajomić ze zmianami i zerkać na grafik każdego dnia ponieważ może czasem nie wiedzieć, że miał zmienione godziny, nikt do nikogo nie dzwoni nikt nikomu nic nie mówi. Kłamstwo nr2. Jakość pracy i dyspozycyjność grają drugą role w dawaniu dodatkowych godzin. Najwięcej dostają lizusy i tani pochlebcy dziewczyny od grafików. Tak po za tym wszystko spoko w tym zakładzie pracy ale też nie róbmy z TKja Bóg wie jakiego wypasu.

sucziiiigzkm
@makara

Zgadzam się w 100% makara tak jest też w tk maxx w Kielcach.

lilyrose

Ja od 6 miesięcy pracuję w TK MAXX, mam umowę na 12h/tyg, ale pracuje średnio 20-30 h w tygodniu... ile godzin dostaniesz zależy od jakości twojej pracy i dyspozycyjności - często zdarzają się telefony z prośbą o przyjście do pracy, bo ktoś wziął UŻtkę, jest chory lub po prostu jest za mało pracowników, a ruch duży. To moja pierwsza praca i jestem bardzo zadowolona. Stawka jest jedną z najwyższych jeśli chodzi o te oferowane w sieciówkach. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, w której ktoś zmienia grafik i nie informuję o tym pracowników lub się nie pyta, czy to im odpowiada. Jeśli ktoś decyduje się na pracę jednocześnie studiując, to niech się nie dziwi, że pracuje w kratkę - na to się sami decydujecie. Ja studiuję, pracuję i uważam, że jak komuś zależy, to da się to wszystko pogodzić.

mordka

też chciałam aplikować do Torunia ale jestem z Bydgoszczy i tak się zastanawiam.... ( pytanie do doświadczonych;p ) Czy zostawić Cv w sklepie w Bydgoszczy mimo iż nie prowadzą rekrutacji, czy jest jakaś realna szansa na zatrudnienie czy cv pójdzie w śmietnik? Czy próbować w Toruniu a może z czasem będzie możliwość przeniesienia do Bydgoszczy?

aasiamie

Hej! Mnie przyjęli w Toruniu ale zastanawiam się czy jest szansa by przepracować więcej niż te 12 godzin tygodniowo. Czy ktoś kto pracował mógłby się wypowiedzieć?

fsdf
@aasiamie

no ja mam właśnie taką umowę na 12h/tyg ale najmniej ile godzin wyrobiłem to 70 więc nie jest źle jak studiujesz dziennie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX