AKG Architektura Krajobrazu

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

AKG Architektura Krajobrazu
1 1 6 1

Opinie o AKG Architektura Krajobrazu

Lafa-bet

Co do Managera Projektow to jedna wielka ściema, po przyjeciu zmiana nazwy stanowiska, oczywiscie mozesz być bez doswiadczenia, nakładany na Ciebie nawał pracy oraz nowe projekty ktorymi musisz zajac ciagu 1 dnia (zamowienie towaru, przygotowanie, brak ludzi, ew. kosztorys) Co do rozmów kwalifikacyjnych, to wielkie obiecanki i gruszki na wierzbie, wszystko powiedzą abys przyjąl jesli im sie spodobałeś,a później zlewcza jazda i obwinianie winy na CB. A jeśli się termin spoźnia to i szef bardzo obrażony( choć na rozmowe wiedzieli że nie masz doświadczenia, mhmm.....). Jesli chcesz miec rozsądna firmę to akurat tej nie polecam !!!

Zostaw opinię o AKG Architektura Krajobrazu - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKG Architektura Krajobrazu