Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Kraków

Opinie o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Edyta

@fww, @terefere, po to jest forum, żeby dowiedzieć sie jak praca wyglada przed zatrudnieniem. Stąd też wynikają moje pytania dotyczące szkoleń i premii. Nikt się do nich nie odnosi, a są to przecież rzeczy, które wiele o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. mówią, właśnie przed rozpoczęciem pracy.

Jerzyk

Szukając dobrej firmy trafiłem na Aplixcom Solution. Właśnie aplikowałem i teraz czytam niektóre wpisy na tym wątku. Jestem trochę zniesmaczony, nie wiem co mysleć. Niektórzy narzekają ale sądzę, że to chyba zwykłe czepianie się. Czy może ktoś cos doda w temacie?

terefere
@Jerzyk 12.09.2017 22:54

Jerzyk idz i sam sie przekonaj :)

Edyta

Na moje pytanie nie uzyskałam odpowiedzi @bez_pracy_tez_mozna_zyc, więc skoro Ty pracowałeś możesz się odnieść do mojego pytania? Co tak naprawdę było warte pracowania w Aplixcom Solution, jakie były benefity czy premie?

Bez_pracy_też_można_żyć

Mnie jakoś się tam dobrze pracowało ale już tam nie pracuję.

Edyta

@Mentor czyli reasumując - praca w Aplixcom Solution to praca dla osób, które szukają pewrosketywyw zatrudnieniu i nie boją się pracy? Czy w taki razie pracodawca daje możliwość rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia?

Mentor

W takiej firmie jak Aplixcom Solution nie każdy znajdzie swoje miejsce do pracy. Firma dla ambitnych ludzi!

Edyta

Z aktualnych ofert pracy wynika @G. że zatrudnienie odbywa się na zasadzie umowy o pracę. Więc na pewno musi być jakiś okres wypowiedzenia? Firma w takim wypadku nie ma prawa do zwolnienia kogoś z dnia na dzień. Możesz to potwierdzić?

G.
@Edyta 02.08.2017 12:17

Oczywiście, przez pierwsze pół roku pracy Na umowę o prace masz całe 2 tygodnie wypowiedzenia, w trakcie którego zostajesz zwolniony z obowiązku pracy. Nikt dłużej nie wytrzymuje, wiec kończy prace z dnia na dzień.

Jerzyk

@G. Wszystko o czym piszesz to podstawy istnienia firmy. Bez dobrych wyników. planów i sumiennej pracy ludzi nie ma firmy!

G.

Nie polecam! Atmosfera bardzo słaba, walka o wyniki, zwolnienia na porządku dziennym. Koncepcje i plany sprzedażowe zmieniają się z dnia na dzień. Mała firma, słabo zarządzana. Wypłata o czasie, ale nigdy nie wiesz czy dziś nie zostanie Ci wręczone wypowiedzenie.

Jerzyk

Aplixcom Solution to fajna firma, pracuję tu od jakiegoś czasu i wiem co piszę. Najbardziej denerwuję się jak czytam te żałosne wpisy ludzi, którym nie chce się pracować a jedynie udawać że pracują. Pracuję w zespole z fajnymi ludźmi i nie będziemy pracować za innych.

tom

polecam omijać szerokim łukiem!!! najgorsza praca i atmosfera jakiej kiedykolwiek doświadczyłem

fww
@tom 12.04.2017 21:41

atmosfera jest faktycznie dziwna, drentwa ludzie malo komunikatywni

Edyta

Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem aplikacji do Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. koniecznie zapoznaj się z zakładką "Dlaczego my?"

rtyuj

@dania no wiesz pewnie skoro w Krakowie rekrutaja to pewnie i w Krakowie jest tez rekrtuacja i rozmowa kwalifikacyjna to raczej nic dziwnego jest nie :D a jeżeli chodiz o zarobki to chyba najlepiej się podczas rozmowy wlasnie dowiedzieć na jakie można liczyc

Mike

Wychwalaną zaletą firmy jest to że płaci pensje na czas? Czy kogoś w tych własnych komentarzach nie poniosło? :)

Mike

JASIEK

FIRMA NIE JEST WCALE WARTA GRZECHU ! MOIM ZDANIEM DZIADOSTWO

pracownikuu

Nie polecam aplikacji... wieszkosz firm posiada pakiety medyczne wiec podawanie ich jako benefit... zart i kpina

hej czy szukaja terz pracowników trochę mało opinii ale widzę ze sa ok myślicie że warto aplikować ?

ala

dobrze, że oferuja takie rzeczy ponieważ, pakiet medyczny jest najpotrzebniejszy w pracy,jezeli zachorujesz nie musisz stac w kolejce do nfz i czekac ,prywatnie zamawias zi i dziesz, wiec dobrze,ze liczą sie z tym wlasciciele.

Mat

Kasa zawsze na czas , dogadać też się idzie , ogólnie jest OK.

wczasy by mi się przydały

no prywatna opieka medyczna fajna sprawa, bez kolejek właściwie można się dostać do lekarzy wielu specjalności, poza tym zapewniają również pakiety socjalne, np. dofinansowania do wczasów

rtyuj

@dancing wiem ze pytalem o rekrutacje ale programistow nie szukaja tylko konsultanta ds systemow finanaoswych w Krakowie oferuja umowę o pracę,prywatną opiekę medyczną

dancing

Dla mnie idealnie, że wypłata jest u nich zawsze o czasie. Wiecie może czy będzie prowadzona rekrutacja na programistę? Szczególnie jestem zainteresowany ze względu na zarobki.

bleblee

Polecam nie ma tragedii wiadomo trzeba popracować ale źle nie jest

arek

jeszcze raz nie polecam... pracowalem tam przez rok i wiem co sie dzialo w tej firmie...(usunięte przez administratora)

al

nie polecam ! dziwna atmosfera w firmie, słabo placa

Zostaw opinię o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.