LPP S.A. Mohito

Legnica

Opinie o LPP S.A. Mohito

kamila

Mohito Korona Wrocław ! Oszuści i nic więcej !!!!!! Dali mi umowę do podpisania za stawkę 11.30 netto a po trzech mies. pracy wciskaja mi kit że pracuje za 9,72 zł netto. Nie dostałam żadnego aneksu do umowy ani też nie zostałam poinformowana. Kierownik to zakompleksiony cham i prostak, osoba nie posiadająca kultury osobistej nie mam pojęcia co robi na tym miejscu, traktuje ludzi jakby byli w jakim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyklina do pracowników generalnie totalny brak szacunku. Nie polecam pracy bo człowiek sobie tylko nerwów napsuje

użytkownik zarejestrowany

@monix czyli firma LPP S.A. Mohito prowadzi raczej rekrutację wewnętrzną na wyższe stanowiska? Co trzeba zrobić, żeby ze zwykłego sprzedawcy awansować na kierownika salonu? A czy jest możliwe przejście na wyższe stanowisko do innej marki firmy LPP czy pracownicy marki zostają zawsze awansowani w tej samej marce? To bardzo ciekawe kwestie, które warto dopowiedzieć.

monix

Oczywiście, że jest możliwość umowy o pracę na stanowisku sprzedawcy. Nie każdy pracownik też chce taką umowę. Ja dostałam propozycję takiej umowy po kilku miesiącach, ale nie dałam rady pracować na cały etat więc zostałam na umowie zlecenie. Awans też jest możliwy jest jasno określona droga awansu od sprzedawcy do kierownika. Wiadomo na dane stanowisko musi się zwolnić miejsce albo np. zostać otwarty nowy salon.

Ewka

Ja dostałam pracę w mohito i na początek podpisuję umowę zlecenie na 3/4 etatu. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają wtedy zarobki?

użytkownik zarejestrowany

@kamila rozumiem Twoją złość, jednak ona nie może usprawiedliwiać nieprzestrzegania regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Forum służy do opiniowania firm w sposób merytoryczny. Pracowników też nie można na forum opisywać i to dodatku w obraźliwy sposób. Rozumiem Twoją opinię, ale taki post jak napisałaś administrator forum ma prawo usunąć.

użytkownik zarejestrowany

@Madzka czyli nie jest potrzebne jakieś duże przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej? A możesz coś więcej powiedzieć o pracy sprzedawcy w Mohito? Czy można dostać umowę o pracę? Czy możliwy jest awans? Każda informacja może kogoś zainteresować.

Madzka

Cv można składać bezpośrednio do salonu albo przez ogłoszenia na portalach czy stronę lpp, tam chyba najlepiej bo są zebrane wszystkie oferty pracy. Sama rozmowa kwalifikacyjna to niestresujące spotkanie, przynajmniej tak było w moim przypadku, taka luźna pogadanka. Najważniejsze to wykazanie się komunikatywnością, bo to wg. mnie najważniejsze w tej pracy, doświadczenie zawodowe nie jest istotne. Po prostu trzeba być taką osobą, która sami chętnie byśmy zatrudnili po takiej rozmowie. Naprawdę nie warto się stresować.

użytkownik zarejestrowany

Do sklepów w okresie wyprzedaży zawsze poszukiwani są pracownicy. Czy ktoś pracuje aktualnie w Mohito? W okresie wakacji dużo studentów szuka pracy, by zdobyć doświadczenie i chętnie będą chcieli więcej się dowiedzieć o samej firmie i procesie rekrutacji.

Sandrix

Tydzień temu robiłam zakupy w sklepie Mohito w Legnicy, kierowniczka sklepu jest bardzo nie miła wobec klienta, zarozumiała i chamska. Również jestem młodą osobą jak ta Pani aczkolwiek nie potrafię zrozumieć jej wyniosłości i zachowania, ona i jej zdanie jest ważniejsze od klienta. Pierwszy raz miałam taką nieprzyjemną sytuację w sklepie, dlatego postanowiłam o tym napisać.

beti

czytając komentarze na różnych stronach raczej więcej pozytywnych ocen, w takim razie wysłanie cv to nie stracony czas

monika

Polecam pracę w Mohito, zwłaszcza dla osób uczących się jest to bardzo dobre miejsce zatrudnienia. Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym pozwala spokojnie pogodzić szkołę i pracę. Dla mnie dużym plusem są zniżki na ubrania lpp, dość często ich używam

daria
@monika 02.04.2017, 20:59

Dodam, że okres wdrożeniowy nowego pracownika przebiega bardzo sprawnie, szybko się zaaklimatyzowałam, duża w tym rola mojej kierowniczki. Wszystkie zadania zostały w jasny sposób wyjaśnione i pokazane. Na początku wydawało mi się, że będę mieć problemy z obsługą kasy, ale po takiej instrukcji jaką ja dostałam to każdy by sobie poradził.

justyna

Mohito to jeden z moich ulubionych sklepów, dlatego bardzo chętnie się w nim zatrudniłam, ogromnym plusem dla mnie są zniżki pracownicze i grafik dostosowany do moich możliwości, ponieważ jestem w liceum, więc w każdy dzień mam w innych godzinach wolne. Atmosfera w salonie jest bardzo przyjazna, a kierowniczka sympatyczna i miła.

dam
użytkownik zarejestrowany

Hej, ale wiecie czy niedługo będzie szansa na to w ogóle, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana, a warunki finansowe wszystkim odpowiadają.

edyta
@dam 02.10.2016, 12:01

Najlepiej przeglądaj główną stronę lpp, tam masz zakładkę praca i są wszystkie aktualne oferty, możesz też zawsze skoczyć sobie do salonu i osobiście zostawić cv, pogadać chwilę z kierowniczką, przy okazji już w jakiś sposób się zaprezentujesz i przestaniesz być anonimem. Ja tak zrobiłam. W momencie zaniesienia cv nie było wolnych etatów, ale po kilku tygodniach zwolniło się miejsce i zostałam zaproszona na rozmowę.

paula
@dam 02.10.2016, 12:01

Bardzo mile wspominam swoją pracę w mohito, a spędziłam tam 3 lata podczas studiów. Jak wygląda praca to pewnie wiele osób się domyśla, mi natomiast podobał się profesjonalizm w firmie, wszystko było dobrze zorganizowane, a nie mogę powiedzieć tego o swoim wcześniejszym miejscu pracy, gdzie nawet tak ważna rzecz jak punktualne wypłacenie wynagrodzenia stanowiło problem, w Mohito pieniądze zawszy były na czas

ala

praca w mohito była moją pierwszą pracą, myślałam, że przy ciuchach człowiek ma mniej na głowie, ale to raczej pozytyw, bo dzięki temu nauczyłam się wytrwale pracować, sama praca nie była męcząca tylko było jej dosyć sporo, przynajmniej czas szybciej leciał, a ja wiedziałam, że byłam produktywna i miałam realny wpływ na rozwój salonu

ka ha

Też mi się wydaje, że kierownik zmiany ma więcej. U mnie obstawiałabym, że ponad 2 tys zarabia. Tak by wynikało z rozmów, w których mniej więcej poruszamy temat zarobków w salonie.

hania

Rozmowa kwalifikacyjna nie jest specjalnie niczym skomplikowanym, chyba że trafisz na jakiegoś dziwnego kierownika, ale to dzięki temu już wiesz, że może nie warto dla takiej osoby pracować. Wszystko powinno przebiegać w miłej, niestresowej atmosferze, u mnie wyszła bardziej z tego pogawędka, dowiedziałam się bardzo wielu informacji o firmie w jasny sposób masz przedstawione zarobki, rodzaje umów i ścieżkę kariery. Dużo mówi się o sobie, doświadczenie nie jest istotne ważne, żeby wykazać się dobrą komunikatywnością, ale to wiadomo, że każdy wybierze do pracy osobę, z którą można nawiązać dobry kontakt. W pracy na pewno nie można narzekać na nudę, ciągle jest co robić, więc jak ktoś nie lubi pracować to powinien sobie odpuścić. Ja zarabiam 8,7 na rękę pracując w większym mieście do tego czasem dochodzi premia 100 zł, plus są zniżki oraz można trafić dobre okazje z ubraniami, które są delikatnie uszkodzone, a przez to znacznie taniej można je kupić

Renata
@hania 01.02.2016, 10:14

a jaką dają umowę?

kasiek
@Renata 21.07.2017, 10:51
a jaką dają umowę?

Na początku umowa zlecenie potem po kilku miesiącach umowa o pracę, przynajmniej tak było jak ja zaczynałam, ale teraz chyba to się nie zmieniło.

karo

nie wiem jak wyglądało to u Ciebie, ale w Mohito zdecydowanie masz więcej obowiązków niż stanie na kasie. Jest rotacja zadaniowa, każdy wykonuje swoje zadanie przez 2-3 godziny i zajmuje się czym innym. Nie wiem czy o taką zmianę zajęcia Ci chodziło. Zawsze możesz starać się awansować i wtedy zakres obowiązków jak i odpowiedzialność się zwiększa. A w lpp o awans nie jest tak trudno, np. ostatnio we Wrocławiu otworzono nową galerię, więc było sporo awansów.

bylypracownik

zwykly sprzedawca dostaje minimum, pracowalam jakis czas to wiem, sa znizki, ale trzeba za nie placic, praca masakra po 12. (usunięte przez administratora)

anna
użytkownik zarejestrowany

Nikt nic nie wie? Chyba tak popularna siec sklepów dobrze płaci swoim pracownikom, chociaz z tego co widze, to pracuja głównie studenci, co by sobie dorobic do studiów. Możecie napisac tez jak wygląda sprawa ze zniżkami do sieci LPP, cos takiego jeszcze funkcjonuje, czy czasem dostajecie darmowy ciuch?

l

hejka, dzwonili do mnie z mohito. Kierownik zmiany...jak to wygląda finansowo?

Ola
@l 28.08.2014, 21:24
hejka, dzwonili do mnie z mohito. Kierownik zmiany...jak to wygląda finansowo?

Kierownik zmiany ma 1600 netto plus ewentualnie 300 zł premii o ile plan zostanie wyrobiony. Z tego co pamiętam dziewzcyny dostaja 2 komplety ubrań 2 razy w roku plus zniżki na ubrania.

zuza

a w jakim miescie jest tak strasznie w mohito? jestem przerazona bo jutro ide na rozmowe;/ w gdansku

bobo

Mam pytanie 1000 zl placa za caly etat?? Z gory dziekuje za odpowiedz.

mariolka

Zgadzam się z twoja opinią w 100% na temat pracy w salonie Mohito.U nas takze dziewczyny sa[usunięte przez admina] i równiez nie dostaja zadnej premii.Szkoda ze tym problemem nie zajmie sie ktos odgórnie.Nie wiadomo do kogo można sie zwrócić z tym problemem.

Zostaw opinię o LPP S.A. Mohito - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. Mohito