Opinie o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas w Olomouc

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas w Olomouc

Kamila

Co to znaczy średnie zarobki? Rozumiem że trochę więcej niż najniższa krajowa? Mogę liczyć na umowe o pracę, czy mogę zapomnieć? :/

Były na szczęście pracownik. Nowy wpis
@Kamila

Ja miałem od razu umowę o pracę na czas nieokreślony. A kasa. Koło 20k czk

Mikołaj Nowy wpis
@Były na szczęście pracownik.

To całkiem dobre warunki. Do tego można było dostać premie albo inne benefity? Powiesz co było dodatkowo?

Luk Nowy wpis
@Mikołaj

Są benefity.

Dawid

Czy te ciężkie warunki o których wspomniał anonymous oznaczają ciężką pracę fizyczną? Pilnie potrzebuje pracy, niestety nie mogę dźwigać ciężarów.

Były na szczęście pracownik.
@Dawid

To lepiej tam nie idź. 10 h dźwigania ciężarów pod dyktando czasu. Różnych ciezarow. Od skrzynek z piwem i kartonów z winem, poprzez kartony z płynami do prania, kończąc na nonfoodzie, czyli drabiny, ciężkie sprzęty ogrodnicze. I to na czas jak wspominałem. Będziesz miał gorszy czas, wezma Cie po jakimś czasie na rozmowę. Nie polecam, dla zdrowia nie warto

@Były na szczęście pracownik.

Stać ich na zegar do mierzenia czasu, a nie stać na wózki czy innym potrzebny sprzęt przy ciężarach?

Były na szczęście pracownik. Nowy wpis

Wtf? Jakie wózki, wózkami to sobie powozisz. Ale jak poukładasz 10, 12 takich palet za noc, każda kolo 500 kg do tony, to pogadamy

Czy centrum ma rzetelne umowy?

Zoko

Pracowalem w tym kauflandzie w agenturze zarobki średnie a do kauflandu bezpośrednio lepiej się nie przyjmować bo mają cię za wariata byłem tam a nie zacząłem pracy bo chcieli od swego doktora wypis muwili ze pośla esemesem a wcale tego nie zrobili i jeszcze muwia ze ich to nie obchodzi byłem w Niemczech to takiego (usunięte przez administratora) niema znajdą ci mieszkanie a ty musisz sam płacić a od doktora to nic nie potrzebował em ani od swojego ani od Kauflandzkiego w Czechach praga i Olomouc to jest totalny (usunięte przez administratora) nikomu bym nie radził tu pracować jako pod kaufland tylko się oplaci pod agenture

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście korzystać z tego forum?

Jarek

Może wiecie coś o pracy w firmie? Jak teraz przedstawiają się zarobki?

Zoro

Piszecie brednie to nie (usunięte przez administratora) ale w Polsce to jest (usunięte przez administratora) i w niemczech jak nie wy robisz normy to cie wyrzucają a w Czechach to jest odwrotnie nie gonią cię przepracował em 10 lat w Czechach i nie było źle tylko wy tak Piszecie że to jest (usunięte przez administratora) wszędzie trzeba robić nikt bieda za darmo

Paulina

Czy rekrutują aktualnie pracowników do Centrum Dystrybucji Kaufland? Chodzi o Republikę Czeską. Kto jeszcze napisze jak tam się pracuje? Jeszcze jestem ciekawa w jakim stopniu trzeba znać język? @anymous, napiszesz coś więcej? Po ile godzin jest praca?

Paulina

Co aktualnie dzieje się w Centrum Dystrybucji Kaufland Republika Czeska? Co możecie powiedzieć o tej firmie jako o pracodawcy? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Jaka jest atmosfera w firmie? Polecacie?

@Paulina

pomimo ze sporo upłynęło od kiedy tam pracowałem , to nadal mam znajomych ktorzy pracują Jw , słabe pieniadze i ciezkie warunki , kazda inna lepsza ale nie kaufland

tak

skoro to centrum logistyczne to pewnie potrzebują ludzi ma magazyn, tak?

Mariusz

Kolego Kaufland w olomouc to nie market wiec nie wiem po co się wypowiadasz jest to centrum logistyczne gdzie wysyłają towar na cały sieć Kauflandu Bardzo dbają o pracowników bo jak się jeździć audi to trzeba tankować i zamawia pizzę do biur jak jest tak wspaniale to dlaczego agencja eurokadra się rozpadła tak setki ludzi to ucieka idź spróbuj swoich sił w tym (usunięte przez administratora) i wtedy możemy komentować pozdrawiam

Po prostu jebać Kaufland Olomouc

czeski kicz

Witam pracowalem tam 3 lata temu .. po 3 miesiacach , mialem dosyc chcialem zabrac jak naszybciej.. ktos z biura zamknol drzwi i postawil ochroniarza ,, i dopoki zlecenia nie beda zrobione nikt nie opusci budynku Kaufland !! Olomuck

Mariusz 30

He He parodia praca na akord często system mówi nie ma pracy czas leci norma spada 170 na godzinę w Polsce 130 pracujesz na dwie zmiany np. rano od 7 do 16,30 przerwa nie jest płatana w Czeskim kodeksie pracy musisz ją odrobić w środę wolne w sobotę pracujesz po 12 lub 13 godzin 8 zbierasz zamówienia a potem sprzątasz za darmo za to nie płacą tylko od kartonu z 7gr zarobki jak będziesz jebał od 7 rano 8 jesteś cały mokry 2000tyś żyjesz na wsi pokoje po 5 lub 4 osoby potrącają za lekarza za uprawnienia który pracodawca pobiera w Polsce kasę za badania wyzysk jak huj obóz pracy i mało i mało nie polecam nikomu choć pani ładnie mówi że nawet 3,5 tyś chyba za 2 miesiące panie P.Furca

gość 100000

Masz całkowitą rację. Ta firma to [usunięte przez moderatora] pieniędzy z ludzi! Kierownicy czyli pan [usunięte przez moderatora] i wcześniej Pan [usunięte przez moderatora] tylko sprowadzają swoją rodzinkę by ona zarobiła a reszte mają gdzieś!!! Wykony nigdy się nie zgadzały! a pokuty były za byle co!

Umowa na godziny ,a karza pracowac na akord nie wiadomo za jaka stawke ? bo wszystko jest na pysk ?Tylko system pokut jest rozbudowany za wszystko bo pieniadze z tego ida dla p [usunięte przez moderatora] na tuning jego auta ! Gsy by tego pana nie było to była by całkiem inna praca ,no i dodam jeszcze ze koordynatorzy [usunięte przez moderatora] oraz nowy to [usunięte przez moderatora] za to sa koordynatorami !

Zostaw merytoryczną opinię o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas - Olomouc

centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas