centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas

Olomouc

Opinie o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas

tak

skoro to centrum logistyczne to pewnie potrzebują ludzi ma magazyn, tak?

Mariusz

Kolego Kaufland w olomouc to nie market wiec nie wiem po co się wypowiadasz jest to centrum logistyczne gdzie wysyłają towar na cały sieć Kauflandu Bardzo dbają o pracowników bo jak się jeździć audi to trzeba tankować i zamawia pizzę do biur jak jest tak wspaniale to dlaczego agencja eurokadra się rozpadła tak setki ludzi to ucieka idź spróbuj swoich sił w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wtedy możemy komentować pozdrawiam

były pracownik

Po prostu jebać Kaufland Olomouc

czeski kicz

Witam pracowalem tam 3 lata temu .. po 3 miesiacach , mialem dosyc chcialem zabrac jak naszybciej.. ktos z biura zamknol drzwi i postawil ochroniarza ,, i dopoki zlecenia nie beda zrobione nikt nie opusci budynku Kaufland !! Olomuck

Mariusz 30

He He parodia praca na akord często system mówi nie ma pracy czas leci norma spada 170 na godzinę w Polsce 130 pracujesz na dwie zmiany np. rano od 7 do 16,30 przerwa nie jest płatana w Czeskim kodeksie pracy musisz ją odrobić w środę wolne w sobotę pracujesz po 12 lub 13 godzin 8 zbierasz zamówienia a potem sprzątasz za darmo za to nie płacą tylko od kartonu z 7gr zarobki jak będziesz jebał od 7 rano 8 jesteś cały mokry 2000tyś żyjesz na wsi pokoje po 5 lub 4 osoby potrącają za lekarza za uprawnienia który pracodawca pobiera w Polsce kasę za badania wyzysk jak huj obóz pracy i mało i mało nie polecam nikomu choć pani ładnie mówi że nawet 3,5 tyś chyba za 2 miesiące panie P.Furca

gość 100000

Masz całkowitą rację. Ta firma to [usunięte przez moderatora] pieniędzy z ludzi! Kierownicy czyli pan [usunięte przez moderatora] i wcześniej Pan [usunięte przez moderatora] tylko sprowadzają swoją rodzinkę by ona zarobiła a reszte mają gdzieś!!! Wykony nigdy się nie zgadzały! a pokuty były za byle co!

Umowa na godziny ,a karza pracowac na akord nie wiadomo za jaka stawke ? bo wszystko jest na pysk ?Tylko system pokut jest rozbudowany za wszystko bo pieniadze z tego ida dla p [usunięte przez moderatora] na tuning jego auta ! Gsy by tego pana nie było to była by całkiem inna praca ,no i dodam jeszcze ze koordynatorzy [usunięte przez moderatora] oraz nowy to [usunięte przez moderatora] za to sa koordynatorami !

Zostaw opinię o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas - Olomouc

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas