SoInteractive

Opinie o SoInteractive

Mejk

No sytuacja jest w gruncie rzeczy coraz lepsza tutaj

Generalnie nie polecam pracy w tej agencji. Brak rozwoju ( chyba że się uparcie samemu do tego dąży ), ciężka atmosfera pracy - mam tutaj na myśli brak komunikacji - można osiwieć próbując się dowiedzieć konkretnych informacji. Jedynym plusem jest wynagrodzenie, które moim zdaniem w żaden sposób nie rekompensuje braku satysfakcji z pracy i stresu. Dodam jeszcze, że miałem okazje zrobić tam projekt który był ambitny i bardzo wymagający ( bardzo rzadko się takie zdarzają ). Spędziłem wiele dodatkowych godzin żeby go skończyć. Nikt mi nawet nie podziękował nie mówiąc już o jakimś wynagrodzeniu czy premi za przepracowane godziny. Generalnie nie polecam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o SoInteractive - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SoInteractive