CNS Group Sp. z o.o.

Opinie o CNS Group Sp. z o.o.

Łukasz

W firmie CNS Group pracowałem przez 4 lata. Za sprawą profilu firmy jak i specyfiki branży miałem okazję nauczyć się pracy z programem Corel Draw, który wykorzystuję do dziś. Szkolenia organizowane są przez współpracujących z agencją importerów gadżetów reklamowych, podczas których pracownik poznaje asortyment, a czasem nawet pracę drukarni od kuchni, co na stanowisku doradcy/handlowca jest bardzo istotne. Wynagrodzenie składa się z podstawy i prowizji, która wypłacana jest po zrealizowanym (indywidualnym) planie sprzedażowym oraz uregulowaniu płatności przez klientów. Firma posiada jeden dział, ciężko więc o awans w strukturze. Praca zdecydowanie dla ludzi lubiących kontakt z klientem, którym nie przeszkadza wynagrodzenie po części oparte na prowizji.

Gosia

CNS Group była pierwszą firmą, w której miałam okazję doświadczyć współpracy na linii B2B. Podczas ośmioletniego stażu opanowałam program CorelDRAW, nauczyłam się działać pod presją czasu, odbyłam sporo biznesowych spotkań (również poza Wrocławiem), współpracowałam z mniejszymi oraz większymi firmami z różnych branż, brałam udział w przetargach. Wiele się przy tym nauczyłam. Osoba pracująca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży jest zupełnie samodzielna, odpowiada za realizację od początku do końca (oferta, negocjacje, wizualizacje, pilnowanie terminów). Ze względu na różnorodność oferty jak i branż, z którymi związani są klienci, sama praca jest ciekawa, nie ma monotonii.

Agnieszka

Z firmą byłam związana ponad 4 lata. Pracując z CNS GROUP należy spodziewać się pracy na samodzielnym stanowisku co ma wiele swoich +/- . - Firma posiada jedynie jeden dział - dział handlowy, który odpowiedzialny jest za cały proces obsługi klienta - od oferty, sprzedaży, negocjacji, wykonywania projektów graficznych, obsługi reklamacji, windykacji itd. - przy pracy nad tyloma zadaniami nie ma czasu na poświęcenie klientom 100% należytej uwagi i większość zadań wykonuje się "po łebkach". + Praca idealna dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją karierę i chcą poznać pracę handlowca od A do Z, a także pracę pod presją czasu (szybkie realizacje zamówień, a nie stres ze strony pracodawcy :) ) + Jako handlowiec nie musiałam budować swojej bazy klientów od podstaw (przez 4 lata nie zdarzyła się ani jedna sytuacja, gdzie musiałabym szukać nowych klientów i robić "call ceneter" firma posiada bardzo dużą bazę klientów związanych już z firmą WYNAGRODZENIE + składa się z podstawy, prowizji miesięcznej (po wykonaniu planu) jak i premii rocznej (po wykonaniu planu) - Nie ma ograniczeń ile się zarobi - sezonowość sprzedaży w branży reklamowej, prowizja wypłacana dopiero po płatności zamówienia

Ryszard
@Agnieszka 06.01.2019 22:11

Fajnie, że opisałaś swoje spostrzeżenia związane z pracą w firmie CNS Group. Będziesz tak uprzejma i napiszesz jeszcze o tym, jak wygląda atmosfera w tej firmie? Napisałaś, że jest to dobre miejsce pracy dla osób bez doświadczenia na stanowisku handlowca, więc chętnie dowiem się, czy w pierwszych miesiącach można liczyć na odpowiednie wsparcie bardziej doświadczonych pracowników? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Kasia

Współpracowałam z firmą CNS Group kilka lat temu. Dzięki elastycznemu podejściu pracodawcy udało mi się połączyć pracę zawodową ze studiami zaocznymi. Wykonywane zadania pozwoliły mi nie tylko rozwinąć umiejętności negocjacyjne, ale także nauczyć się korzystać z programu CorelDRAW, dzięki czemu grafika wektorowa została ze mną do dzisiaj. Wynagrodzenie uwzględnia podstawę oraz premię, co oczywiście ma swoje plusy i minusy, zwłaszcza w tak sezonowej dziedzinie jak sprzedaż gadżetów reklamowych.

Ryszard
@Kasia 13.12.2018 09:28

Dziękuję za Twoją opinię. Nie myślałaś o tym, aby w dalszym ciągu współpracować z firmą CNS Group? Czy może Twoim głównym celem był dalszy rozwój zawodowy, dlatego zdecydowałaś się na zakończenie współpracy i poszukaniu kolejnych nowych możliwości na rynku pracy? Przedstaw proszę, jakie były motywy zakończenia tej współpracy.

Damian
Zweryfikowany użytkownik

Rzetelna firma, praca w CNS Group pozwoliła mi na rowinięcie umiejętności sprzedażowych jak i poszerzenie horyzontów w branży reklamowej. Lubię atmosferę w CNS Group Sp. z o.o. za: Relacje pomiędzy pracownikami jak i pracodawcami.

michsss

szkolenia są ważną sprawą i świetna sprawa, że oni oferują to swoim pracownikom. fajne jest też to stanowisko na asystenta ds. sprzedaży we wrocławiu - dają również dostęp do socjalu

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie CNS Group Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o CNS Group Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNS Group Sp. z o.o.