stokota

Kielce

Opinie o stokota

marcin

firma poszukuje aktualnie inżyniera projektu, wymagane jest wykształcenie wyższe, doświadczenie trzyletnie i dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole, @tomo może coś się zmieni na lepsze jak przyjdzie odpowiednia osoba

wierzyciel

NIE PŁACĄ TERMINOWO (na dziś 49dni po terminie) ...UWAGA SPRZEDAWAĆ IM TYLKO NA PRZEDPŁATY!!!

tomo

odkad odszedl kierownik leszek tutaj firmie stal sie straszny balagan brak organizacji pracy pan leszek byl najlepszym odkad tam pracowalem kierownikiem dawal motywacje do pracy ktora tam jest potrzebna teraz jest porazka

Paweł
@tomo 19.01.2010 17:17

Ja jak pracowałem to pamiętam że Pan Leszek często dawał w dziobek też z pracownikami i chyba dlatego odszedł. W sumie to też motywacja.

Zostaw opinię o stokota - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stokota