Uniwersytet w Białymstoku

Białystok

Opinie o Uniwersytet w Białymstoku

ciekawe

Ciekawe. Miałem zobaczyć opinię a nie ją wstawiać ?? Czy to taka metoda na "na interesującą stronę" by pozyskiwać informację. Ciekawe. Nawet kształcące. Jako pomysł nawet nieźle - puścić artykuł sponsorowany i patrzyć na response. A słowo z testu Turinga -"DUpa" - bezcenne. Pozdrawiam mod-a. P.S. Bez ciasteczek pracuje a nie informuje. Pozdrawiam Admina

Znacie firmę Uniwersytet w Białymstoku od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Uniwersytet w Białymstoku - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet w Białymstoku