Opinie o Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival w Białystok

organizator Nowy wpis

Szkoda słów. Przyjeżdża dwójka dzieci i jeden stary buc, który nie potrafi wytrzymać bez faja więcej jak 20 minut, cham i prostak, który uważa się za nie wiadomo kogo, młodzi też bez większego odzewu jakby tam za karę byli. MA SA KRA, nigdy więcej tej grupy na moich imprezach

Anka

Jaką umowę oferują?

pestushka Nowy wpis
@Anka

Wolontariat

A.

Jako matka, ale też ratownik medyczny jestem zachwycona opieką, profesjonalizmem oraz ogromną skrupulatnością ratowników z Medivalu. Gotowi do działania, świetnie wyszkoleni oraz przygotowani. Widać, że ciągle ćwiczą i lubią to robią. W rozmowie kulturalni i rzeczowi. Byłam świadkiem jednego z zabezpieczeń "pod chmurką", byli dosłownie wszędzie. Życzyłabym sobie aby przynajmniej część z nich dołączyła do mnie w pracy w pogotowiu.

Yanek Nowy wpis
@A.

Ja widziałem robienie selfi na tle ambulansu przez jakiegoś starszego z brodą "ratownika", funkcji nie znam bo nie była widoczna. Reszta to banda dzieciaków, którzy zapytani o podaż tlenu uciekają gdzie pieprz rośnie. Koleżanka (o ile jeszcze pracuje) tak nie szaleje, pozdrawia ratol z wspr. Ps: czy będzie przewidziana promka na hulajnogi i skutery elektryczne?

Zdzisław Nowy wpis

Niestety, nie polecam. Na chwilę przed zabezpieczeniem telefon o wypadku, którego nie było. Stawia to w bardzo ryzykownej i niekomfortowej sytuacji organizatora. Tego dnia (wg ich fanpage na Facebooku) zrobili kilka innych zabezpieczeń, nam się nie poszczęściło. Szkoda, kłamstwo ma krótkie nogi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Medivalowiec

Dopiero tu wszedłem. I to przez przypadek :) Gwoli informacji: Medival to nie komercja, tu się nie zarabia i nie pracuje. U nas się działa. To WOLONTARIAT. Wszelkie zyski z zabezpieczanych imprez idą na cele statutowe stowarzyszenia takie jak: utrzymanie pojazdów, utrzymanie siedziby, zakup materiałów opatrunkowych itd. Reasumując - my nie zatrudniamy w stricte tego słowa znaczeniu. Do nas się przystępuje jako członek Stowarzyszenie i Grupy Ratowniczej. Dziękuję w imieniu nas wszystkich za napisane tu dobre słowa!

Koleszka Kuleczki
@Medivalowiec

Kto działa poza prezesem, który w swoim pkd działalności ma wpisane konkurencyjne działanie do swojej własnej grupy, za które otrzyma wynagrodzenie? :)

Ula

Jaką macie atmosferę przy wykonywaniu różnych prac w ramach wolontariatu?

Patryk
@Ula

Atmosfera? Co to takiego? ;) Ciągły brak kasy mimo zabezpieczeń, brak rozwoju, szkoleń, mała (usunięte przez administratora). Nie polecam!

Jak dokładnie wygląda tutaj praca? Na czym to wszystko polega, czy każdy ratownik ma takie samo zadanie czy są oni dobierani względem umiejętności do odpowiednich imprez i wydarzeń?

Organizator

Współpracuję z grupą już kolejny rok i jest coraz lepiej. Wiem, że ci ludzie staną na wysokości zadania co zresztą nie raz udowodnili. Nie wyobrażam sobie innej grupy niż Medival. Fajni i życzliwi ludzie. Dzięki, że mogę być spokojny w trakcie imprez :) do zobaczenia

Tomasz

Pomogli córce w ekspresowym tempie. Dziękuję z całego serca, szacunek dla Was!

kolega po fachu

Zajeżdżam w K1 na miejsce a tam co? Motoambulans! Ekstra, że jest i funkcjonuje. Robią dobrą robotę.

Pogotowiarz

Jestem pełny podziwu dla umiejętności ratowników z Medivalu. Wielkie brawa! To wspaniałe uczucie widzieć motoambulans na miejscu, do którego jesteśmy dysponowani. Do zobaczenia!

zadowolony

Współpracujemy kolejny rok, klasa sama w sobie. Każde działanie z tą grupą jest profesjonalne i stają na wysokości zadania. Polecam do szkoleń!

Robert

Ludzie o wielkich sercach, pomagają za darmo a uśmiechy nie znikają im z twarzy. Fachowcy w tym co robią.

prezes

Polecam do szkoleń w firmach. Rzetelna ekipa, profesjonalne podejście z pasją. Ciekawe zajęcia.

zadowolona

Moje sugestie dla Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival: Bardzo profesjonalni, nie ma pytania, na które by nie odpowiedzieli. Świetny kontakt z dziećmi, moje dzieci były zachwycone (szkolone w przedszkolu). Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival - Białystok

Stowarzyszenie Ratowniczo-Poszukiwawcze Medival
4.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Generała Józefa Hallera 8 lok. LOK.015
    15-814 Białystok