Schachermayer Polska

Toruń

Opinie o Schachermayer Polska

Robot

W tym roku, w sumie zwolniło się 11 osób. Byli to głównie handlowcy i osoby z działu sprzedaży. Piękny wstęp, po czym później czar pryska. Struktura i działania z lat 90. Sprzedaż na "Rumuna" , to dewizą dyra handlowego. Ogólnie nie polecam

Chudy

Słyszałem że w jednym miesiącu zwolniło się czterech handlowców ze względu na słabe zarobki . To o czymś świadczy . Firma schodzi na psy .. .

nowy

Duży minus wynagrodzenie. Dużo obiecują przy rozmowach piękna ścieżka kariery ale później okazuje się że zarobki są nieosiągalne . Nie polecam .

Zostaw opinię o Schachermayer Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schachermayer Polska