Formika Jarosław Mrwóka

Opinie o Formika Jarosław Mrwóka

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

K.P. jeśli przeczytasz to napisz co robiłas w Formika? Nadal w pracy taka fajna atmosfera? Jest z kim wyjść na fajka na przerwie?

Pomocna?
K.P.
 Opinia

Pracowałam tam ponad 3 lata. Bardzo udana współpraca, zarobki ok (ani najniższe ani najwyższe) ale nie było sytuacji żebym miała wstręt do pracy. Właściciel wymagający ale doceniający pracę. Zawsze można było się dogadać. Poza tym fajna atmosfera, na pewno zero nudy i ciągły kontakt z ludźmi- mi to pasowało. Mogę polecać firmę dla kogoś kto szuka pracy na dłuższy czas

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Formika Jarosław Mrwóka - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formika Jarosław Mrwóka

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.