Opinie o JSW S.A. "Kwk Budryk" w Ornontowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW S.A. "Kwk Budryk". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JSW S.A. "Kwk Budryk" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A. "Kwk Budryk" w Ornontowice

Jo

Mierzysz 34 temperatury a te(usunięte przez administratora) przychodzą i kierza 27.8 zawsze tak jest jak kopalnia tak noweczsna to każdy sztygar powinien pobierać termometr jak metaanomierz wyskakuję temp...dzwoni gdzie trzeba i się idzie legal a nie zmuszać jeszcze do nadgodzin złodzieje z budryka

Młody 12345

Witam pracuje od stycznia w się i chodzę do przewozu chciał bym się przenieść pod JSW co powie o kierowniku Wojtkowiaku idzie z nim coś załatwić.Jeazcze jedno pytanko co do detektora Czarneckiego jakiś wpozo chłop czy z nim nic się nie da załatwiać

ex

Omijać szerokim łukiem, przepracowałem ponad 26 lat, za te pieniądze masz pracę gdziekolwiek.

Kazimierz
@ex

To długo wytrzymałeś zanim stamtąd odszedłeś. Co cię w takim razie tam trzymało? Bo 26 lat to szmat czasu...

MAarian
@Kazimierz

Widocznie jest okej skoro tyle pracował

Haidriś

Kasa go trzymała!

Nygus

Wszyscy maja racje pracuje tam juz 10ty rok pralnia brudnych pieniedzy zbyd duzo (usunięte przez administratora) typu nadsztygary szefostwo w ksrg ratownictwo kasa za free dniowki 1.8 za free a my na tych (usunięte przez administratora) musimy robić niestety a i jeszcze bhp pan wspaniały J..... yez ratownik kasa za darmo my jako ryle na nich robimy darmo zjady a oni wzamian o byle co sie czepiaja ludzie my jako gornicy ciezko pracujemy yno dozor jest nie tak i ci co tym rzadza zabrac sie trzeba od szpicy po bhp i ratownikow najpierw za ro ze biora lewa kase za siedzenie na odstwach jezdzenie2 w pociągiem i siedzenie w biurach bhp wielkie;) a dniowki 1.8 nikt z tym nie unie zrobic porządku dramat kwk budryk pracownik

Kazimierz
@Nygus

Dobra, cieszę się, że tu o tym wszystkim powiedziałeś, dobrze że ostrzegasz innych. Jednak wyjaśnij mi jedną rzecz - jeśli jest faktycznie tak źle, to jakim cudem siedzisz tu już 10 rok? ;O

nygus
@Kazimierz

z tej kopalni niestety nie da się wydostać jak się chcesz przenieść to same utrudnienia od ..........w dół...... same utrudnienia.......rzeczywistość....ewentualnie na md5 do łopaty,,,,,tak to wygląda......

Kierownik
@Nygus

Napisz coś więcej?

Haidriś
@Kazimierz

Na pewno jakiś nie rób i (usunięte przez administratora) Takich jest pełno na kopalni. Tylko biadolić i biadolić!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie JSW S.A. "Kwk Budryk"? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Ornontowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Ruby

Czy na KWK Budryk są aktualnie przyjęcia?

Jaka szczepionka mają być szczepienia na budryku wie ktoś?

Górnik z przygotówek

Witam pracuje na Pniówku czy ktoś może mi powiedzieć jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat Ducha na Budryku w ostatnim czasie ? Bo niby więcej osób go widziało ??

neo
@Górnik z przygotówek

Musisz kwas wziąść wtedy zobaczysz tego ducha...

Małgorzata
@Górnik z przygotówek

Jakiego ducha? Czy są to jakieś miejskie legendy? Podejrzewam, że mogą to być plotki przekazywane z osoby na osobę i tak właśnie powstają takie historie. Ktoś mówił, że coś widział i pocztą pantoflową idzie to dalej a czasami ma to niewiele wspólnego z prawdą. Pozdrawiam.

Jak długo trwa proces awansu w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

25lat I będziesz dozorcą..... Chyba że masz plecy, wtedy ani wiedza ani szkoła nie potrzebne!

Sp

Zależy jak głęboko wchodisz...

Górnik z G1

Budryk to jedna wielka sciema górnictwa.Wszystko się robi wbrew przepisom,a jak się postawisz to wypier cię na pluczke albo gume.A ludzie co tam robią to największe gamonie.Jeden drugiemu za złotek w bil by kilof w plecy.Robię tam bo musze i tyle.

Kombajnista
@Górnik z G1

To się zwolnić jak ci się niepodobna, mieliście dobry start i wam źle,brakuje tych starych przodowych teraz to uwagi niewolno zwrócić bo się obrażają łepki i do związków na skargi biegają myślą że do przedszkola przyślij i ich każdy będzie nianczył te górnictwo upadnie przez takich ludzi.

@Kombajnista

Zwolnienie jest poprawą dla osoby ale dla większość nic nie wnosi. Praca ze strachu nic nie wnosi. Należy zmienić podejście dozoru do ludzi co spowoduje zmianę pracowników do pracy. Pochwała i nagradzanie dobrych pracowników przyniesie dużo lepsze korzysci dla zakładu niż strach i kary. Niewolnictwo nie przynosi pożądanego efektu .

blady
@Górnik z G1

Masz rację potwierdzam Gorol z Jastrzębia

gość

Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy są jakieś małe realne szanse żeby dostać sie do biura JSW poprzez zgloszenie na stronie? wysyłałam już kilka razy przez 3 lata i zeroo odzewu.

staszek
@gość

nie

Aaaa
@gość

Oczywiście, że nie. Tam tylko po znajomości. Nawet matury mieć nie musisz:)

Kondzio

Nie przyjmują teraz nowych?

Misio

Witam czy są jakieś przyjęcia

edi

witam,mogę prosić o informację jak pracuje się na magazynie,mam tam przyjsć do pracy już nie długo i chciałbym jakieś opinie,jakie są tam panie pracujace? dziękuję

edi
@edi

chciałabym

Maciek

@gość a gdzie widziałeś ogłoszenie ?

Mobbing to rzecz normalna. Kopalnia wymaga wielu zmian. Organizacja żadna. Ledwo dyszy. Prowadzenie zakładu pod upadłość. (usunięte przez administratora). Wielkie tajemnice. Strach , zmuszanie do pracy. Awansują ludzi nie kompetentnych co powoduje szereg problemów.

Jo

Cześć , Powiecie mi na jakie zarobki bym mógł liczyć idąc na Budryk jako ślusarz? z rocznym stażem w serwisie maszyn dolowych.

@Jo

Na początku będziesz pod sigiem A tam kokosow nie ma. 3 tyś z weekendami to będzie coś.

Czy w JSW S.A. "Kwk Budryk" są paczki/bony świąteczne?

Nie ma nic na święta.

Aneta

@Niemabata, z tego co zauważyłam firma JSW S.A. "Kwk Budryk" prowadzi rekrutację na podstawie ofert, które umieszcza na swojej oficjalnej stronie internetowej https://www.jsw.pl/o-nas/jsw-jako-pracodawca/oferty-pracy/ Jakie stanowisko pracy w tej firmie najbardziej Cie interesuje? Posiadasz jakieś doświadczenie w branży, które będzie pomocne w procesie rekrutacyjnym?

Niemabata
@Aneta

Witam chcialbym pracować na kopalni na odziale wydobywczym lub przygotowawczym :)

Chela
@Aneta

Obecnie pracuję na KWK Bielszowice na oddziale wydobywczym jestem w trakcie zdawania egzaminu na górnika mieszkam w Ornontowicach mam małe dzieci i chciałbym siE przenieś na Budryk czy jest to możliwe i proszę napisać jak to zrobić. Pozdrawiam

@Chela

Słyszałem że kopalnie nie pobierają sobie pracowników , znajomi którzy się przenieśli musieli się zwolnić z kopalni na których pracowali, na budryk przyjmowani byli pod sig, żeby przejść pod kopalnie musisz być w związku zawodowym solidarność, zzg lub kadra. Takie układy. Inaczej nie ma szans .

elemelek

Panowie ile zarobie na początek na budryku pod jsw z rokiem dolu i młodszym gornikiem

@elemelek

Z tego co wiem , jako nowo przyjęty będziesz pracował jako pracownik w sig, ok 2-3 tyś na początek . Jak przejdziesz pod kopalnie to trochę więcej zależy od oddziału.

przyjecie

Czy ktos wie czy sa przyjecia dla kobiet?

Mirosław
@przyjecie

Niestety nie znalazłem, żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych do firmy, bez względu na płeć pracowników. Czy ktoś z osób obecnie zatrudnionych mógłby podpowiedzieć, czy firma szuka osób do pracy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Zachęcam Was do dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A. "Kwk Budryk" - Ornontowice

• Jak się pracuje w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A. "Kwk Budryk" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A. "Kwk Budryk"