Kaufland Polska

Kołobrzeg

Opinie o Kaufland Polska

Agata

@az większość produktów w polskich sklepach aktualnie jest z zagranicy, ale czy to oznacza, żeby nie kupować i odradzać innym sklep Kaufland Polska?

az

Nie polecam tam kupować, sporo zagranicznego chłamu i badziewia, omijać z daleka.

Agata

Niestety Kaufland Polska w Kołobrzegu nie prowadzi rekrutacji, jednak są ogłoszenia z innych miast dla osób, które zajrzały na forum nie sprawdzając miasta sklepu. Na stronie gowork.pl znajdziecie aktualną rekrutację w całej Polsce.

inne

w Tarnowskich Górach jest od nich ogłoszenie o pracę na stanowisko Koordynator roznosicieli gazet reklamowych, da mi taka praca jakieś możliwości rozwoju zawodowego?

mimixel

Ja pracowałam w kauflandzie czy robiłam za innych - owszem. Znikalimi z działu chodzili sobie gdzieś a mnie uziemili w jednym miejscu . Płaca taka sama jakinnych i 0 słowa dziękuję tylko jak coś było nie tak ja jeszcze słuchałem. Jak zkimś rozmawiam odradzam wszelkiego rodzaju markety, najgorsza praca jaka może być.

talib

Witam sama praca w kauflandzie nie jest taka zła zresztą jak w innych marketach .No ale atmosfera jaka tam panuje to już przesada ciągłe wizyty przełożonych czekanie stanie na baczność no i uśmiechanie sie .I żadnego słowa dziękuje tylko ciągle krytyki.Przełożeni często wykorzystują fakt iż jesteśmy tylko pracownikami dasz palec chcą rękę ,pracuje się tu za innych i obrywa doyć często też za innych ..............Praca bardzo stresująca wiele osób nie wytrzymuje nerwowo niestety no ale cóż to jest Polska

jola1

We Wrocławiu ,Kaufland przy ul. Legnickiej,fatalna obsługa klienta na stoisku mięsnym,arogancja i chamstwo. Kierownictwo nie panuje nad personelem.

Elżbieta

Na święta kupiłam podziurawiony schab i podziurawioną biała kiełbasę,jak ktoś lubi dziurkowane mięso i jego wyroby polecam Kaufland ;(, ja już dziękuję.

Podziekowania dla dyrekcji. Ile działów tyle pracowników, czyli po jednej osobie. Polecam pracę w Kauflandzie. Poprostu: "Ogry do lasu, szukać gumisie". Dobre motto, lecz nie realne do wykonania.

Tadeusz

Co się dzieje z tym Kauflandem? Ludzie, stałem dziś w kolejce na mięsnym tyle czasu.....Panie zamiast obsługiwać sprawnie i szybko, to towar nakładają widelcami, horror. Mając tyle ludzi w kolejce wypadałoby nakładać towar ręcznie w rękawiczce jak to było do tej pory a nie widelcem!!! Gdzie tu szybka i sprawna obsługa? na prawdę nie ma tam nikogo kto by to zmienił? zawsze były kolejki ale teraz przekracza to ludzki pojęcie, chyba zmienię sklep, a szkoda bo lubiłem tam robić zakupy...

gadzio
@Tadeusz 28.03.2015 12:13

Dziekuje za wpis, pracuje i niestety tak jest klienci sie skarza ,a gora co chwile cos nowego wymysla.Za mało na dziale obsługi pań .Towar jak przyjezdza to sa 4 do 7 palet

maja

Uwazajcie na praca w kolobrzegu w kauflandzie,wszyscy rzadza a nikt nie placi,szkoda czasu. UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ipp

Firma kaufland opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynat... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5733956?keywords=&region=

taki zwykly pracownik

Witam.. czytajac od kilku godzin wypowiedzi na forach nt firmy ( usunięte przez administratora )mam wrazenie ze wszedzie jest to samo.. pracownicy pracuja za 4 osoby za kasjerow przyjecie towaru za warzywniak nonfood itp.. zwykly pracownik musi sam wyciagnac sobie palete z samego konca magazynu wylozyc jak najwiecej.. stanac na kasy w miedzy czasie wylozyc napoje a i za 912 myc podlogi jezdzic maszyna i koszyki doniesc.. pracownicy lady tez maja sielanke.. wiecznie nerwowi klieci ze kolejki dlugie ( nie ma ludzi do pracy to dkugie) tez musza dolozyc wedlin miesa serow pokroic swieze wedliny a czasami klientom kroic.. poczym musza przyjsc na 5/6 rano by przygotowac lade do otwarcia i tak samo ja wieczorem sprzatnac.. pomyc wszystko.. pracownicy piekarni to istne szalenstwo.. bulki nie nadarzaja sie piec wystarczy ze przyjdzie 4 osoby po 10 bulek.. moment nie ma a gdzie inne pieczywo? A wylozenie pakowanych chlebow chlebkow itp? A w miedzy czasie pokroj pani 10chlebkow doloz workow rekawiczek zamiec okruchy.. i jedna osoba ma wszystko zrovic? Nie mowiac o tym ze musi z mrozni na bierzaco towar do wypieku dowozic... Tak naprawde towar terninuje sie na poklach.. nabiale wieczny smrod rozlane jogurty dziurawe smietany.. puste kartony.. dyrekcja marketow jak wszedzie calkowicie z innej bajki.. juz nie wspominajac o smiesznych grf'ach.. vbl ktorzy mysla ze sa dyrektorami i grf'ki ktorzy mysla ze kierownikami a tak napeawde to zwykle kmiotki bez ambicji i celow zyciowych. Wyzysk pracownikow kwitnie w 100% poki wszyscy nie powiedza dosc dalej tak bedzie. A i jeszcze dodam ze praciwnicy nie dosc ze musza rovic za 4 osoby to tez nie zapomnijcie oproznic gitrow:-) tylko szybko bo zs chwile rampa zamknieta badz towar i potrzebne miejsce! A jak peasokontener pelen to najlepiej jedz kartony bo po sklepie nie moga sie walac a na magazynie nie masz gdzie zostawiac. Pozdrowienia z bylego kauschwitz:-)

pracownik pewnego działu.

mam nadzieje ze tak !!!!!!

zły

a ja jestem oburzony postawą ochrony ! która bije klientów może i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale tak nie można oni też maja uczucia .

pracownik pewnego działu.

proszę nie rozśmieszaj mnie ... szkoda słów , może jak nastąpi zmiana dyrektora to może i nastąpią lepsze czasy ,oby".

pracownik pewnego działu.

100 - 2013-02-15 01:31:29 coś tam niby było ale wstyd jak nie wiem co , ciekawe jak teraz z ochroną tam jest . Kaufland dla mnie w sam raz ;)Jestem oburzony/a postawą naszego P. Dyrektora !!!!!!!!!!!! czepia się byle (usunięte przez administratora)!!!!! ))szuka dziury w całym ! no ale nie na tym rzecz polega czy nie mam racji ? brawo dla dyrekcji za taką niekompetentność !!! my pracownicy również mamy jakieś prawa !!! szanuj bliźniego jak siebie samego !!!! czasami to do pracy się przychodzić nie chce jak sie słucha codziennie tego samego GDAKANIA ze strony dyrekcji no co jak co!? ale są pewne granice , (usunięte przez administratora)

madzialena

może i zdarzają sie różnicew cenach, może i nazbyt często, ale widzę, że pracownicy się starają, jest ich zbyt mało by to wszystko ogarnąc, pensje marne, więc cóż tu wymagać...lubie ten market, jest duży asortyment, wszystko można dostać, niema potrzeby objeżdżania kilku marketów, w celu zrobienia konkretnych zakupów...Ludzie! tam pracują tylko ludzie, nie wymagajcie od nich cudów, odrobina wyrozumiałości...

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska