BUDOBRATEX LEGNICA
counter
3 6 5 5 1
Beata Nowy wpis

Hej, szukam czegoś ale niestety nie mam dużego doświadczenia. Czy to duża przeszkoda ?

TakNie
legnica Nowy wpis

budobratex ma powazne problemy na budowie we Wrocławiu Budowa Laboratorium dla WIOŚ . współpracowali z firmą M4 z Legnicy która oszukała na znaczne kwoty kilkanaście firm i najprawdopodobniej padnie pewnie już poszły wnioski o upadłość . Przestrzegam przed współpracą z obydwoma firmami .

Tak4Nie

robol Nowy wpis

pracowałem tam kiedyś żenada

Tak1Nie

anonim Nowy wpis

anonim - 2009-02-18 01:37:15 Słowa kojarzące się z BUDOBRATEX LEGNICA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: Najbardziej nie podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: osobiście się nie dawno przekonałem

Tak6Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOBRATEX LEGNICA - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BUDOBRATEX LEGNICA