BUDOBRATEX LEGNICA

Legnica

Opinie o BUDOBRATEX LEGNICA

legnica

budobratex ma powazne problemy na budowie we Wrocławiu Budowa Laboratorium dla WIOŚ . współpracowali z firmą M4 z Legnicy która oszukała na znaczne kwoty kilkanaście firm i najprawdopodobniej padnie pewnie już poszły wnioski o upadłość . Przestrzegam przed współpracą z obydwoma firmami .

robol

pracowałem tam kiedyś żenada

anonim - 2009-02-18 01:37:15 Słowa kojarzące się z BUDOBRATEX LEGNICA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: Najbardziej nie podobało mi się w BUDOBRATEX LEGNICA: osobiście się nie dawno przekonałem

Zostaw opinię o BUDOBRATEX LEGNICA - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOBRATEX LEGNICA