Opinie o dhl.pl - Deutsche Post AG

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Łódź

Grażyna

Czy ktoś może się wypowiedzieć co do warunkow pracy na infolinii dhl w Lodzi bo do tego służy ten portal. Co mnie interesuje ze Zbyszek z Łodzi nie dostal paczki. Ludzie przeczytajcie najpierw nazwe portalu zanim coś napiszecie. PROSZĘ O INF CZY WARTO TU APLIKOWAĆ

No name

No comments... Kurier wieczór pobraniowy 30-01-2018 07:03 Łódź Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Planowane godziny doręczenia: od 18:00 do 22:00. 30-01-2018 13:06 Łódź Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych. 01-02-2018 00:13 Łódź Przesyłka jest obsługiwana w Centrum Sortowania 01-02-2018 07:31 Łódź Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Planowane godziny doręczenia: od 18:00 do 22:00. 01-02-2018 12:29 Łódź Kurier DHL ponownie nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia.

Dorota

24.01.2018 otrzymałam powiadomienie o przesyłce i możliwości jej śledzenia. Przesyłka doszła do Łodzi i nie została przekazana kurierowi, natomiast powędrowała spowrotem do Głuchowa/Poznań, po mojej interwencji powróciła do Łodzi i nic. Znowu nie została przekazana kurierowi. Chcę ją odebrać sama ale to też nie jest takie proste. Konsultantka miała się kontaktować , ale jest cisza. Nie wiem co dalej. Firma bardzo nierzetelna.

nienawidzedhl

najgorsza firma kurierska w Polsce paczka leży od 7 dni w Łodzi i nie może dojechać do Aleksandrowa skurw...

Doradca Klienta

Rekrutacja ma dwa główne etapy. W pierwszym telefonicznie, który jest podzielony na rozmowę i krótkie zadanie. Dzwonią i rozmawiają. Już podczas rozmowy lub 1-2 dni po niej dowiadujesz się czy jesteś zaproszony na drugi etap rozmowy- osobiście do placówki. W placówce rekrutacja również jest podzielona: na rozmowę oraz zadania do wykonania. Rozmowa wiadomo podstawowe informacje i pytania. Zadania do wykonania: 1) obliczenie jaki koszt poniesie klient przy danej usłudze. Otrzymujesz planszę/cennik. Zadanie jest typowo na myślenie i czytanie cennika. 2) Instruują Cię i zostawiają w pomieszczeniu. Dzwoni telefon który masz odebrać. Osoba rekrutująca najczęściej udaje wkurzonego klienta, niezadowolonego z usługi. Sprawdzają tym odporność na stres, kulturę rozmowy oraz wyjścia jakie zaproponowałeś podczas rozmowy.

Pierwszy etam, rozmowa telefoniczna: - zadanie np. : "wytłumacz starszej, nie potrafiącej obsługiwać komputera osobie jak skopiować tekst w wordzie" - ile chciałbyś zarabiać na danym stanowisku ? - Jakie są twoje zainteresowania ? - dlaczego wybrałeś właśnie firmę DHL ? - często krótka rozmowa po angielsku o "pierdołach". W moim przypadku pytanie "czym się obecnie zajmujesz?" Drugi etap: rozmowa w biurze - naprawdę nie pamiętam pytań ponieważ było to dość dawno temu. Z tego co wiem jednak sposób rekrutacji nie zmienił się znacznie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
wqrwiony

WITAM Żałosna firma. sms z informacją dostawa 12-14. mija 14 dzwonię do biura, wysłuchuję komunikatów przez kilka minut, dyspozytor nie potrafi połączyć się kurierem, mam czekać, dlaczego mam tracić czas przez nieudaczników. Nigdy więcej.

@wqrwiony

Czytaj uważnie od kiedy "planowane doręczenie " oznacza gwarantowane pajacu

Dasza

Firma nie wywiązuje się z terminu dostawy. Dodatkowo nie potrafią przez 2 dni zlokalizować paczki. Co więcej nie potrafią powiedzieć kiedy dostarczą. Nawet dział interwencji nie potrafi odpowiedzieć co z przesyłką. Omijajcie DHL

@Dasza

Dział.interwencji jest uzależniony od odzewu terminala. Konsultant nie chodzi i nie szuka paczki tylko magazynier na terminalu. Trochę pomyślcie jak może pracownik biurowy przetransportować się na terminal odbiorcy i samemu szukać. Płytko sięganie inteligencja

Weronika

@xxxxx @Dasza czy takie informacje zgłaszaliście również bezpośrednio do firmy? Na ich stronie internetowej znajdziecie formularz reklamacyjny, który można przesłać w przypadku nieterminowej dostawy. To forum służy jednak przede wszystkim wymianie opinii na temat DHL jako pracodawcy.

@Weronika

Za nie terminowe doręczenie może tylko złożyć reklamację płatnik za transport.

Zawiedziony

Odradzam DHL - Łódź (nie wiem jak jest w innych rejonach). Kurier DHLa NIGDY nie dostarczył paczki na czas. Niestety jestem tylko odbierającym i nie mam wpływu jakim kurierem są mi dostarczane paczki :( Wiem że może to nie jest na temat pracy w tej firmie ale skoro paczki nie są dostarczane terminowo to znaczy że chyba nikt normalny nie chce u nich pracować.

@Zawiedziony

W treści jest 'planowane doreczenie" a nie gwarantowane zawsze można zadzwonić na infolinię poprosić o kontakt z kurierem.

Jakak

potwierdzam, że jest to najgorsza firma kurierska i mam wątpliwości, czy ona jeszcze istnieje. Nadałam krajową paczkę 12.01.2018 i do dziś 25.01.2018 paczka nie dotarła. Na kolejne interwencje i wpisy reklamacyjne słyszę wyuczoną tę samą formułkę. Podany jedyny numer telefonu to automat z którym się nie dogadasz, a dostęp do osobowego doradcy wymaga specjalnych zabiegów, na które udało mi się trafić przypadkiem nie reagując na polecenia automatu i w końcowej fazie zgłosił się doradca klienta. Doradców jest kilku lub więcej ale każdy coś obiecuje.... trafić na tego samego nie można, ale posługuję się, jak już wspomniałam, wyuczoną regułką i sprawa nie posuwa się o krok. Mam wątpliwości, czy ta firma jeszcze istnieje, czy nie jest to małe AMBER GOLD, które wybiera co większe paczki o niedużej wartości... Jaki jest mechanizm, to chyba należy zlecić KOMISJI ŚLEDCZEJ.

@Jakak

Nie ma wyuczone Regulki. Konsultanci przeprowadzają rozmowy bez skryptów.

Pepe 1312

Najgorsza firma kurierska ; paczka nadana 18stycznia w Łomży , 19 stycznia była w Łodzi ale jest tam do dziś czyli do 25 stycznia w tzw. centrum sortowania ,dzwoniłem dwa razy i mówią że mają opóźnienia - "chyba w swoim rozwoju " proponuję kupcie sobie " gołębie pocztowe " to nie będzie tygodniowych opóźnień , jednym słowem porażka

Daga

DHL jest najgorsza firma kurisrska w Polsce. Sa nie slowni nie dotrzymuja terminlw dostaw ,wprowadzaja w blad ludzi . Powiadamiaja o wizycie kuriera czlowiek siedzi czeka dzwoni slsdzi paczke az tu nagle info ze kurier nikogo nie zastal.Zenada totalna i jedyne co maja do powiedzenia na infolini to ze moge zlozyc skarge. A ja sie juz pytam po co jak nic to nie daje. Odradzam i nie plecam ciagle problemy brak kompetencji ,szkoda ze nie wszedzie przy zakupie na allegro nie mozna wybrac firmy samemu na pewno nigdy w zyciu DHL!!!

jasiek

Ile może wyciągnąć miesięcznie Asystent Spedytora Lotniczego w DHLu?

Jack Sparrow
@jasiek

Sms-y wysyła system,fakt ,wprowadza to ludzi w błąd bo ni jak to się ma do naszej jazdy,ale ludzie tego nie potrafią pojac że Kurier jest tu Bogu ducha winien.Takze zastanów się człowieku z a nim nazwiesz kogoś nieudacznikiem,bo to jest ciężka praca.Samemu byś się zesral a nie rozwiozl 100 stopów,a my musimy.Pozdrawiam

Rozczarowany

DHL to nie firma kurierska, tylko zwykła beznadzieja przewozowa, gubią przesyłki, brak zaangażowania w kwestii wyjaśnia powodu zagubienia, nie polecam.

Pracowałam tam 16 lat ostatnie lata po zmianach kierowników transportu masakra może ktoś z zarządu będzie tak miły i rozliczy kierownika regionalnego zanim rozwali firmę W ktorej ludzie tyrali po dwie zmiany nie pytając o nadgodziny bo starali się żeby wszystko grało .Dziś tylko z tych czasów gdzie ludzie pomagali sobie zostały tylko sterty paczek a dopiero początek grudnia .Prezesie żal że ludzi z doświadczeniem i poswiecajacycych się dla firmy wymieniono na tych z parciem na wyścigi szczurów

zawiedziony

Firma DHL beznadziejna zero profesjonalizmu. Lekceważą klienta na każdym kroku. Na paczkę czekałem cały dzień ,kurier się nie zjawił a potem napisał że nikogo nie było w domu. Paczkę musiałem odebrać osobiście na drugi dzień. To czysta kpina. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

xxxxx

Miałam przyjemność czekać na paczkę tydzień czasu!!!!!!Jak już się w końcu doczekałam to niestety ale pan był bardzo opryskliwy pyskaty jak by za karę pracowal i mi łaskę zrobil że w ogóle mi jaśnie pan dostarczył paczkę MASAKRA dawno nie spotkałam z takim chamstwem

Weronika

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Spedytor ds. Spedycji Międzynarodowej oraz Specjalista ds. Spedycji Krajowej. W ofercie pracy dość szczegółowo opisano warunki zatrudnienia oraz obowiązki. Co jeszcze warto wiedzieć o pracy w tym dziale? Ktoś z Was w nim pracuje i może opowiedzieć o swoich doświadczeniach? A może mieliście okazję uczestniczyć w programie Talenty? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Kamil

Firma DHL w Europie jest bardzo profesjonalną szybką firmą spedycyjną.Kurierzy pracujący w Polsce są bardzo punktualni.Jedyne zastrzeżenia dotyczą infolinii w Łodzi.Obsługa jest mało sympatyczna,nieprofesjonalna (dotyczy to szczególnie kobiet ) jak by panie za karę i za darmo chodziły do pracy.Nie były mi w stanie pomóc pomimo,że ja laik odnalazłem po 5 minutach paczkę na terenie Niemiec ,która przyleciała ze Stanów Zjednoczonych,a miejscem docelowym była Polska.Więcej na infolinię nie zadzwonię.No chyba,że do Niemiec bo znam język.Nota 2 -

kobieta

We Wrocławiu non stop szukają kasjera, a jak wysyłam cv to cisza , pewnie wola faceta

Weronika

Zapoznaliście się już z ofertami pracy DHL? Znajdziecie je na głównej stronie http://www.dhl.com.pl/pl/kariera/praca.html Zainteresowani aplikowaniem?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Łódź

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL