RPB-M Montares SA

Rzeszów

Opinie o RPB-M Montares SA

Słowa kojarzące się z RPB-M Montares SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .wysoką.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są była zadowalająca lecz niestety upadła w 2003 ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?zarobki w Finlandii uważam za dobre Najbardziej podobało mi się w RPB-M Montares SA:możliwość zdobywania doświadczeń na budowach exportowych Najbardziej nie podobało mi się w RPB-M Montares SA:

Zostaw opinię o RPB-M Montares SA - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RPB-M Montares SA