VISPOL

Włoszakowice

Opinie o VISPOL

koorneli

widze, że ta firma to Importer motocykli Royal Enfield Polska. Klasyczne motocykle dla mężczyzn z klasą mają w ofercie i nie tylko, wydaje mi się, ze każdy moze coś dla siebie teraz wybrać z tego co widze jednak.

stan

bedzie 3 auto wolne bo kumpel b edzie sie zwalnial takze jakby ktos byl chetny to warto do nas przyjsc na dzien dobry dostanie 4 tys i paczke tytoniu na wyjazd

mrowa

bakom sa 2 aute wolne jak chcialbys u nas jezdzic odrazu cie przyjma

mrowa

za tyton go chca wsadzic a kumpela mi mowila ze we wloszakowicach nadal mozna kupic krajanke bez akcyzy czyzby reszte sprzedaje co mu zostalo

stary

co ty opowiadasz ja tu latam kasa w miare 3500 srednio idzie przezyc pod warunkiem ze 2 polowa pracuje

seba

jaki socjal jakie warunki ja tam jezdzilem zlomy i brak kasy

ro

Zgadzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .(usunięte przez moderatora) - samochody to złomy - nie ma często nawet szansy dojechać na czas! Szkoda czasu, nerwów i zdrowia - nie dziwię się, że Ci co zostali mają dosyć i robią to co robią. A poza tym za chwilę się pewnie zwinie - wszyscy go mają dosyć.

pracowałem w tej firmie bardo długo i mogę trochę powiedzieć o firnie vispol , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kanciarze targujesz się o każda złotówkę ! ale jeśli chodzi o np ; (telefon) odliczają od wypłaty ale bez okazania rachunku . płacą od km albo frachtu( kantują) samochody złomy było milo kiedyś ale teraz szukają oszczędności na kierowców padło nikomu nie polecam tej firmy jedno wielkie chamstwo

lukasz tylko na tyle cie stać musisz się pod kogoś podszywać żeby wyrazić swoja opinie

bodzio

Ludzie ta firma to poraszka te zdjęcia co mają aut. to te zdjęcia jakiejś innej firmy porobili. same złomy mają które nie nadają się do jazdy. kasa słaba, bardzo słaba.tylko to dobre że często w domu. nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw opinię o VISPOL - Włoszakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISPOL