Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie

Kraków

Opinie o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie

Sabina

Mam mieszane uczucia. Pracowałam tam w trakcie studiów logopedycznych jako opiekunka rodzin. Możliwość pomocy dzieciakom to największy plus tej pracy. Niestety od strony organizacyjnej był to dla mnie chaos. Jako pracownik, pracujący w domach podopiecznych, nie dostałam żadnego wsparcia ze strony centrali, mimo że na początku zapewniano mnie, iż zawsze znajdą dla mnie czas. Gdy chciałam porozmawiać z pewną panią prywatnie i opowiedzieć o pewnych spostrzeżeniach nie zostałam nawet zaproszona do osobnego pomieszczenia, gdzie można by w prywatności wszystko opowiedzieć. Musiałam opowiadać o swoich prywatnych powodach zmniejszenia ilości godzin przy wszystkich osobach z biura. Wg mnie to nie szanowanie pracownika. Minusem był też brak konkretnych informacji na temat podopiecznych i wymagań dotyczących zajęć, jako że jako logopeda prowadziłam zajęcia terapeutyczne z dziećmi. Idąc do domów nie miałam jednak żadnego pojęcia o dziecku, czy jest w terapii, na jakim etapie, jakie ma problemy. Znałam tylko rodzaj zaburzenia, ale moim zdaniem po pełnym wywiadzie z rodziną osoby kierujące mają więcej informacji, które mogłyby mi ułatwić pracę. Mimo że panie pracujące w biurze były miłe i sympatyczne to jednak to moim zdaniem za mało.

Były pracownik PCK

Pracowałam tam od lat, na szczęście oddeszłam ponieważ nie mogłam znieść mobbbingu w pracy i ciąglego niezadowolenia ze strony Pracodawcy i 2 pań tam pracujących. Szczęśliwa poszłam do innej pracy gdzie doceniają pracownika i nie gnoją za każdym razem gdy człowiek chciał dobrze dla Podopiecznego. Jak odchodziłam z pracy z PCK zostalam zwyzywana od najgorszych, prosilam o opinie o mojej pracy. Niestety jej nie uzyskałam, utrudniano mi z wszystkim na każdym kroku... (podobno jak się ma umowe zlecenie nie można uzyskać opinie- co jest kłamstwem, na każdej umowie można uzyskac opinie o pracowniku) Dla PCK nie liczy się człowiek a to żeby teoretycznie się w papierach zgadzało i to żeby zgadzać się z każdą dziwną decyzją pracowników. My opiekunki nie mamy nic do opowiedzenia, jak tylko chcemy wyrazić swoje zdanie to odrazu jest niezadowolenie w zależności oczywiście od humorku kadry. Nie polecam tam pracować... Podopieczni są cudowni, doceniają co się dla nich zrobi, cieszą się gdy się do nich przychodzi i poświęca czas dla nich przeznaczony. Ale kazdra z PCK powinna zastanowić się nad swoim postepowaniem, bo tak nie da się pracować, z taką atmosferą w pracy.

Zostaw opinię o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie