Praktiker Polska sp.z o.o.oddz.Katowice

Katowice

Opinie o Praktiker Polska sp.z o.o.oddz.Katowice

były pracownik

Na stanowisku sprzedawcy jest wiele obowiązków, szkoda tylko,że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. W tak wydawało by się dużej międzynarodowej sieci sklepów zarobki powinny wyglądać znacznie lepiej, natomiast dostaje się tylko najniższą krajową. Niezależnie od ilości uprawnień, doświadczenia zawodowego pensja pracowników wygląda tak samo. Kierownictwo jest całkiem w porządku, niestety szanowny dyrektor łysy jest zupełnie inny. Jedynym pozytywem w tej pracy jest dobra relacja z innymi pracownikami i kierownictwem. Nie polecam.

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Praktiker Polska sp.z o.o.oddz.Katowice? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Praktiker Polska sp.z o.o.oddz.Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker Polska sp.z o.o.oddz.Katowice