JP GRANIT

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o JP GRANIT

tadeusz

JP GRANIT to znana firma, maja dużo doświadczenia, bo działaja od 1988 roku. Dziwi mnie jednak, ze ich strona jest w przebudowie, ktoś wie, co tu teraz się dzieje?

Jacek

950 brutto na miesiąc, na początek. Po roku miałem podwyżkę do 1100 brutto. I tyle. Ale dyrektorstwo podróżuje po świecie to musi mieć na to kasę.

on - 2010-03-25 11:55:30 Pracodawca jest w porządku wymaga ale płaci, zarobki jak na Ostrowiec przeciętne. Nie jest to szczyt marzeń ale zawsze praca. co tzn przeciętne? możesz coś więcej powiedzieć choćby "widełki" ?

on

Zostaw opinię o JP GRANIT - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JP GRANIT