Majewski Fensterfabrik

Opinie o Majewski Fensterfabrik

Driver

Witam! Zastanawiam się nad złożeniem cv do tego zakladu w charakterze kierowcy ce. Może ktoś mi podpowie jak wygląda praca w tej firmie? Czy towar rozwozi soe do magazynow czy bezpośrednio do klientów? Czy dużo jest zestawów i jeszcze jedno myśle ze dość istotne pytanie w dzisiejszych czasach, a mianowicie jak wyglada sprawa z zarobkami? Czy jest tak jak pisza w ogloszeniu ze zarobki w okolicach 11000brutto? Czy od wszystkiego odprowadzany jest podatek?

@Driver

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Ze wzgledu na obszerność tematu i dużą ilość pytań na wszystkie zagadnienia chętnie odpowie osoba najbardziej kompetentna. Proszę skontaktować się z kierownikiem działu transportu Panem Januszem tel. 0048668871218. Pozdrawiamy serdecznie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Majewski Fensterfabrik. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy możemy prosić o doprecyzowanie pytania?

Witam, a jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki? zarobki? czy jest możliwość całkowitej pracy zdalnej?

Elżbieta
@Ania

Nie miałam zielonego pojęcia, że firma Majewski szuka kogoś na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. W sieci nie znalazłam żadnego ogłoszenia, no ale może szukałam w złych miejscach :). A dostałaś już może od nich zaproszenie na rozmowę, czy dopiero rozważasz aplikowanie? Jestem ciekawa.

A jak wygląda praca jako kierowca ?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Majewski Fensterfabrik na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża stolarki okiennej i drzwiowej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Damian

Czy w firmie jest umowa o pracę? Jaki jest system pracy ? Czy w weekendy można dorobić?

PotencjalnyPracownik

Czy ta opinia jest związana z praca na produkcji czy może na inne działy? Pozdrawiam

Milena

Pewnie dobra praca nie sprzyja korzystaniu z tego forum?

Mikołajka

Zastanawiam się nad pracą w dziale obsługi klienta. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś więcej?

Zbyszek

Jak przedstawiają się zarobki w tej firmie? Planuję wrócić z obczyzny i szukam aktualnie pracy.

@Zbyszek

Czy zdecydowałeś się na rekrutację do Majewski Fensterfabrik? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Podziel się z obecnymi na forum swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją do tej firmy, a także informacją, czy otrzymałeś ofertę zatrudnienia w niej. Dlaczego ten pracodawca zwrócił Twoją uwagę?

Agata

@SPRAWIEDLIWOŚĆ @FERDEK Forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii o pracodawcach, tak aby przyszli pracownicy mieli pełny obraz o firmie. Każdy z Was ma prawo publikować jaką chce opinię, negatywną, pozytywną, ale nie może to być opinia łamiąca regulamin tj. obrażająca kogoś, zawierająca wulgaryzmy lub konkretne dane osobowe. Każda inna negatywna opinia, która jest uargumentowania konkretną sytuacją pracownika jest na forum publikowana i nie może zostać usunięta przez pracodawcę. Kto ostatnio podjął pracę w firmie Majewski Fensterfabrik i chciałby się podzielić opinią?

Manik

A czy pracowal tam ktos jako kierowca? Jakies opinie?

Bartek

Jesteście pewni, że nie można napisać pozytywnej opinii? Może to jest gorszy czas w firmie?

tak

Ja jestem zadowolony pienionce najlepiej jak pracowałem i bardzo dobrze jest tutaj darmo jedzenie i kwatiera. Rabota spokojna i mily ludzi

Ireneusz

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego?

Agata

@Gość - czym Twoim zdaniem spowodowana jest rotacja pracowników, o której wspominasz? I co masz na myśli pisząc, że firma nie przestrzega Kodeksu Pracy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Majewski okna o dzwi? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

dero

Łysy' to po co ludzie godzą się na pracę bez umowy ty również?

Zostaw merytoryczną opinię o Majewski Fensterfabrik - Nysa

• Jak się pracuje w Majewski Fensterfabrik?

Zobacz opinie na temat firmy Majewski Fensterfabrik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Majewski Fensterfabrik