Freshmarket

Łódź

Freshmarket
1 5

Opinie o Freshmarket

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Freshmarket?

kelner

Fresh Market koło Galerii Handlowej w Dąbrowie Górniczej. Praca bez umowy, przeterminowane produkty, sklep - istny raj dla złodziei. NIE POLECAM NIKOMU !!!

pracowkik retkińska

Nie polecam, wyzyskiwanie na każdym kroku. Praca od 6 do 23 to norma. W sklepie syf, dziwne że klienci nadal kupują produkty. Fresh nie ma nic wspólnego z produktami na półkach

Bartuś
@pracowkik retkińska 13.02.2016 14:29

Nie polecam pracy w fresh-Markecie,,,,wyzysk na całego. Obsługa nie miła. A w szczególności pracodawca sklepu w którym pracowałem nie dopełnia swoich obowiązków z wypłatami na czas , robi ludzi w karola .O wędlinach to już nie wspomnę ze daty są zrywane i stare sprzadają.

Zostaw opinię o Freshmarket - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freshmarket