Viveros Heroll

Segovia

Opinie o Viveros Heroll

kamil

Zastanawiam się, czy taka hiszpańska firma zatrudnia wielu polskich pracowników. Za granicę bym wyjechał, ale nie do oklepanej Anglii czy Niemiec. Hiszpania przyciąga :)

Słowa kojarzące się z Viveros Heroll (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Viveros Heroll: Najbardziej nie podobało mi się w Viveros Heroll:

Zostaw opinię o Viveros Heroll - Segovia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viveros Heroll