MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA

mecenas

Banda cwaniaków, dresów w garniturkach szukających rozumu. Nikt tak nie kręci i nie kantuje jak Merazet na rynku. Walą klienta w kakao przy każdej okazji.

gacek4444

Polecam Firmę. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie i chcę się pracować to można naprawdę nieźle zarobić. Poza tym miła atmosfera i fajni ludzie Polecam tą Firmę!!!

Zostaw opinię o MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA