apw poland

Płońsk

Opinie o apw poland

Max

Wiesz co, Twoja historia danke jest bardzo podobna do mojej, dlatego uważam, że jest spoko tutaj pracować, bo generalnie coraz lepiej się czuję i coraz więcej doświadczam i coraz więcej umiem, no naprawdę

malarnia

zanim do kierowania firmą dorwało sie polactwo firma byla ok

Słowa kojarzące się z apw poland solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry... . Najbardziej podobało mi się w apw poland:solidna firma ,miła atmosfera

Słowa kojarzące się z apw poland (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są oki . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 Najbardziej podobało mi się w apw poland: Najbardziej nie podobało mi się w apw poland:

gość...
@anonim 17.02.2009 13:27

apw poland w Płońsku już dawno nie istnieje .okradło wiele przedsiębiorstw i się ulotniło

Zostaw opinię o apw poland - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apw poland