Opinie o AGAP SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AGAP SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AGAP SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGAP SP. Z O.O. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w AGAP SP. Z O.O.?

Konex Nowy wpis

Nie ma takiego czegos jak umowa na stale

Konex Nowy wpis

Ogólnie atmosfera fajna ale pieniądze slabe

Adrian Nowy wpis

Rzeczywiście trzeba zakładać działalność? Nie ma możliwości zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub chociażby umowę zlecenie? Krytykujesz też wynagrodzenie, a może w połączeniu z premią da się osiągnąć całkiem dobre zarobki?

AGAP SP. Z O.O.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące pracy w naszej firmie, zapraszamy do zadania ich nam drogą mailową lub telefoniczną: rekrutacja@agap.pl, (22) 334 64 64

AGAP SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Kurier Senior. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Majki 40

Czy jest możliwość pracowania jeżdząc motocyklem? Mam troche doświadczenia w pracy kuriera serwisu miejskiego. Mam stałą pracę, ale szukam pracy dodatkowej/dorywczej z bardzo elastycznym grafikiem. Jest taka możliwość pracowania w AGAP?

Krzysztof
@Majki 40

Poruszyłeś ciekawą kwestię. Też chętnie dowiem się, czy firma AGAP zatrudnia pracowników, którzy chcieliby dorobić popołudniami do pensji? Jeżeli tak to moglibyście napisać, czy firma wymaga doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku? Zachęcam do wypowiedzi osoby, które wiedzą coś w tej kwestii.

ziutek
@Krzysztof

@Krzysztof, napisz jawnym tekstem, że pracujesz w GoWork i płacą ci za nakręcanie dyskusji na różnych wątkach, a nie udajesz zainteresowanego pracą w Agap. Chcesz odejść z GoWork i zatrudnić się w Agap to zadzwoń do nich to się wszystkiego dowiesz.

Joanna

Co to są za zebrania? Powiedz coś więcej? Czy one dotyczą organizacji pracy, spraw bieżących, czy raczej jest to coś w rodzaju szkoleń? Czy udział w tych zebraniach jest obowiązkowy? Jeśli tak, to czy odbywają się w godzinach pracy, czy poza godzinami?

Witam Joannę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joanna

W sumie to wszystko po trochu, organizacji prac, spraw bieżących, jakieś błędy które niektórzy popełniają i dużo obiecywania jakichś nowych systemów które będą wdrażać - nikogo to nie interesuje. Szkolenia to to nie są bardziej taka godzinna pogadanka. Spotkania godzinę przed rozpoczęciem pracy.

Witam Joannę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joanna

są niby obowiązkowe

Joanna
@Witam Joannę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Jestem przekonana, że wiele osób interesowała ta kwestia, a więc świetnie, iż ją Nam wyjaśniłaś, podając przy tym szczegóły. Wypowiadałeś się tu ostatnio już dosyć dawno, ale może zechcesz ponownie włączyć się do dyskusji na temat AGAP. Czy pracodawca ten daje poczucie bezpieczeństwa swoim pracownikom, umożliwiając im na przykład dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Tomasz

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Czyżby wakacje odciągnęły od forum?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Joanna

Pracujesz obecnie w AGAP? Chętnie dowiemy się jakie warunki zatrudnienia oferuje teraz firma.

loli

Pracowałem w kilku bardziej znanych miejscach w tej branży. Ludzie jednak mówią , że polecają to miejsce ze względu na atmosferę. Po za tym AGAP to dobre miejsce na chociażby pierwszą pracę. pozdrawiam

Cool

Jakie są szkolenia do pracy w AGAP? Czy wystaczy mieć auto i własną działalność?

J23
@Cool

Wystarczy

slawek

a możesz napisać jaki mają system naliczania kasy dla kuriera.

Zostaw merytoryczną opinię o AGAP SP. Z O.O. - Warszawa

AGAP SP. Z O.O.