HKL Baumaschinen Polska

Toruń

Opinie o HKL Baumaschinen Polska

finszyn

jakiś czas temu poszukiwali do pracy mechanika maszyn budowlanych oraz specjalisty do spraw sprzedaży części zamiennych, z tego co wiem obie pozycje objęte, ale od czerwca mają ruszyć nowe rekrutacje

Pracodawca

Chciałbyś zmienić prace jako przedstawiciel handlowy? Zapraszam, tel 601 956 300. Atrakcyjne warunki pracy, umowa o prace, podstawa + wypracowana premia. Brak konieczności zakładanie działalności, brak odliczania kosztów.

?

Nie ma (usunięte przez administratora)nie ma też(usunięte przez administratora), raz dwa trzy dziś z roboty wylatujesz ty... Choć Ci 3 wyżej mają lepiej niż reszta razem wzięta;)

GA

Dobrze ze (usunięte przez administratora) wyleciała, teraz kolej na (usunięte przez administratora)

Co 2 miesiące nowy przedstawiciel, jak w JCB... totalny brak profesjonalizmu

Zostaw opinię o HKL Baumaschinen Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HKL Baumaschinen Polska