MBF Sp. z o. o.

Tczew

Opinie o MBF Sp. z o. o.

Jarek

Świetny pracodawca, może nie wszyscy dają radę tu pracować??

Łukasz93

nie polecam, ciężka praca, marne zarobki, brak perspektyw

abc

pensje mogłyby być wyższe, ale nie jest zła ta robota

Moim zdaniem jezeli ktos nie potrafi dostosowac sie do wymagan, zarzadzanych przez kierownictwo, oznacza to, ze niedojrzal do tego typu pracy.

Gość
@9090909090909090 15.01.2018 22:52

Ha ha dobre

Kleopatra

Nie narzekac tylko pracowac, a jak ktos sb nie radzi to pisze negatywne opinie, Bo ma problemy jakies najwyrazniej, a jezeli zarobki sie nie podobaja polecam wyjechac za granice.

Kleopatra

Wystarczy chciec I sie starac

Simeone

Nie polecam.

Jestem pracownikiem tej firmy i zdecydowanie popieram opinie xyz123. W tym co pisze ma sporo racji, w firmie panuje kiepska atmosfera i wielu pracowników jest zdecydowanych żeby zmienić prace, czekają tylko na odpowiedni moment. Osoba która chwali tę firmę musi być jedną i tą samą osobą, która próbuje uratować upadający wizerunek firmy. Każdy kto tylko przegląda opinie powinien napisać coś od siebie i opisać jak jest naprawdę, może tak uda nam się coś zmienić.

gosc
@Pracownik 07.09.2017 17:31

Kierownictwo za mało rozmawia z pracowikami owszem są spotkania z kierownikami działów Ale to niczego nowego nie wnosi do naszej pracy od dwóch lat ja nie widzę zmian a naprawdę mamy ciężką pracę i jestesmy nie docenieni myśleliśmy ze to będzie dobra zmiana

pracownik MBF

firma MBF jest na etapie wielkich zmian - na lepsze :)

abc

od kiedy jest nowy dyrektor i paru innych, praca wre

Procuję w tej firmie już ponad rok, nie mogę potwierdzić powyższej negatywnej opinii, tego zdania mogą być tylko ci byli pracownicy co nie zrozumieli powagi zdażeń z przeszłości.... gro pracowników i ja uważamy że jest u nas całkiem nieźle i dziwne że te negatywne opinie pojawiają się w tym czasie jak ktoś odchodzi kto naprawdę nie był gotowy zintegrować się z grupą...

Snake

Nie polecam pracy w tej firmie,byłem na rozmowie na stanowisku operator ciemni.Praca może nie jest ciężka ale odpowiedzialna,zaproponowano mi najniższą krajową więc skąd to zdziwienie że nikt nie chce tam pracować za parną pensję a do tego czuć w powietrzu amoniak i warunki pracy dają do myślenia.

pawcio

Witam a co możecie powiedzieć o pracy na magazynie mi powiedziała kadrową na rozmowie że będę miał cały czas pracę przy biurku. Jakie stawki dają na początku na okresie próbnym netto?

Bee

Miałam rozmowę o prace przez telefon ok 20stego obiecano zadzwonić z wynikiem. Jest 28 i nikt nie zadzwonił po tym widać jaki jest stosunek do ludzi. Nie polecam!

gosc

Witam. moze ktos powieziec jak wyglada praca na dziale utrzymania ruchu?

ewa

nie polecam - proponują grosze i reagują oburzeniem jak ktoś ma większe wymagania, nie warto tracić czasu na rekrutację u nich

zaq
@ewa 19.05.2016 14:20

Nie jest tam zle jak twierdza inni

zinteresowany

Witam,mam prośbę o opinię czy warto ubiegać się o pracę w firmie na stanowisku pracownik działu nadruku?Poz

fred

Niestety, pracodawca MUSI zapewnic albo 10 dni urlopu w ciagu roku, albo 14 dni wolnego od pracy w ciagu roku( wcale w tym przypadku nie musi byc urlop a wystarczy wolne z kalendarza) i nie ma okreslonego terminu, wiec nikt nic nie musi w okresie letnim. Nie znam tej firmy, dopiero chce poczytac o niej, ale w tym przypadku radze zasiegnac opini inspekcji pracy.

exmbf

Pracowalem w firmie mbf przez pół roku. Gdy w końcu kończyła się umowa postanowiłem iść porozmawiać o umowie o pracy, niestety odmówiono mi więc na tej samej rozmowie się zwolnilem bo za grosze nie będę pracować nie wiadomo ile. Po szumie jaki zostawiłem po sobie na halach, dużo osób zaczęło interesować się firma do której odeszlem, wtem zaczęto dawać umowy o pracę by zatrzymać jak największą liczbę pracowników. Osobiście nie polecam firmy mbf (balony) ponieważ płacą jest nie adekwatna do wykonywanej pracy, (usunięte przez administratora)

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie MBF Sp. z o. o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o MBF Sp. z o. o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBF Sp. z o. o.