MBF Sp. z o. o.

Tczew

MBF Sp. z o. o.

Opinie o MBF Sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

zmęczony

A może przydałby się zakładowy związek zawodowy który zadbał by o to żeby do dyrekcji dotarło co próbuje się im wytłumaczyć od dłuższego czasu? Może to jest lekarstwo na zbywające podejście? Pan dyrektor Sowański twierdzi, że wynagrodzenie nie jest motywacyjnym czynnikiem zatrudnienia, to w takim razie co jest??? Może jak ktoś zarabia 10tys. a mógłby 11tys. to nie ma dla niego większego znaczenia, ale jeżeli ktoś zarabia 1,8tys. a mógłby 2tys. to robi już OGROMNE znaczenie... W firmie zdecydowanie brakuje POZYTYWNEJ motywacji (wieczna krytyka to nie motywacja!), brakuje "ścieżki kariery" i zróżnicowania zarobków w/g: umiejętności, kwalifikacji, podejściu do wykonywania swoich obowiązków, dyspozycyjności i ogólnopojetej pracowitości. Takie moje uwagi, czy tak trudno to zrozumieć?

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Mariusz
@Filip 22.05.2018 22:09

to chyba tylko ty

xxxxxxx

pracuję w firmie MBF już kolejny rok, tak naprawdę trzyma mnie tu tylko system dni pracujacych. i myślę, że gdyby nie to, nikt by tu nie pracował. płaca jest niska, za niska na tak fizyczyczną i ciężką pracę. do pomocy mieliśmy dostać ludzi z Ukrainy, a jaka to pomoc jak trzeba robić za nich (nie mówię że za wszystkich, ale za 3/4 na pewno), a nikt mi za to nie zapłaci. przez 8h pracy przerwa jest tylko jedna, 20 min. w ciągu połowy pracy nie ma szans na pójście do toalety, bo jak maszyna będzie stać, to normy nie ma. nie ma normy, to nie ma premi. zostało tylko robić tam w pampersach. pracodawca nie docenia swoich pracowników i taka jest prawda. non stop czepianie się o najmniejszy szczegół i zabieranie z wypłaty przez wzięcie urlopu na żądanie - to jest dopiero hit hitów. należy nam się urlop na żądanie a oni zabierają za to z wypłaty. i dziwić się że nowi pracownicy odchodzą po tygodniu? smród tam niesamowity, pełno talku idzie wdychac, a podobno nie ma nic szkodliwego tam? nie wspomnę już jak bardzo jest tam gorąco, że czasami idzie zemdlec, a ani okna ani nic nie można otworzyć bo maszyny zwolnią. i to jest szacunek do pracowników? powinni być właśnie wdzieczni że tyle ludzi zostało po wydarzeniu ze stycznia 2017r., a oni mają to dosłownie gdzieś. jeżeli znajdzie się dla mnie jakaś inna praca, lepiej płatna i z dobrym systemem to nawet nie będę się zastanawiać nad odejściem.

Bogdan

@sobi, a są jakiekolwiek szanse na podwyżkę? Skoro pracujesz już trzy lata to może warto samemu się o to postarać i dać do zrozumienia swoją pracą, że tego potrzebujesz. To w ogóle jest tutaj osiągalne?

abc

od kiedy jest nowy dyrektor i paru innych, praca wre

@
@abc 05.09.2017 10:02

zgadzam się z tobą abc

Grześ

Za żadne skarby nie chciałbym tam wrócić pracowałem tam dwa tygodnie i o te dwa tygodnie za dużo. Smród, (usunięte przez administratora) ludzie są fałszywi. Po kilku godzinach pracy już kazali zapieprzac i wszystko wiedzieć. Totalne dno. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem

pracownik MBF

firma MBF jest na etapie wielkich zmian - na lepsze :)

magda
@pracownik MBF 06.09.2017 15:20

zmiany tylko na gorsze

sobi

W tej firmie jeśli są zmiany to tylko na gorsze, pracownicy marnie zarabiają, same zakazy, szefostwo mami podwyszkami ale kiedy, za ile lat?!!!! Pracuje tu 3 lata i chyba o tyle za długo.

Bogdan

@młody, możesz objaśnić dlaczego tak dokładnie nie polecasz MBF? Na forum wiele jest podobnych wpisów, w których jest brak konkretów dotyczących zatrudnienia, warunków pracy. Osoby, które chcą się w niej zatrudnić liczą właśnie na takie wpisy ,a ogólniki, niestety nie pomagają w podjęciu decyzji.

młody

najgorszy (usunięte przez administratora) w Tczewie , omijać szerokim łukiem !

Jakim pracodawcą jest MBF Sp. z o. o.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Moim zdaniem jezeli ktos nie potrafi dostosowac sie do wymagan, zarzadzanych przez kierownictwo, oznacza to, ze niedojrzal do tego typu pracy.

Gość
@9090909090909090 15.01.2018 22:52

Ha ha dobre

Jarek

Świetny pracodawca, może nie wszyscy dają radę tu pracować??

Łukasz93

nie polecam, ciężka praca, marne zarobki, brak perspektyw

abc

pensje mogłyby być wyższe, ale nie jest zła ta robota

Kleopatra

Nie narzekac tylko pracowac, a jak ktos sb nie radzi to pisze negatywne opinie, Bo ma problemy jakies najwyrazniej, a jezeli zarobki sie nie podobaja polecam wyjechac za granice.

Kleopatra

Wystarczy chciec I sie starac

Simeone

Nie polecam.

Jestem pracownikiem tej firmy i zdecydowanie popieram opinie xyz123. W tym co pisze ma sporo racji, w firmie panuje kiepska atmosfera i wielu pracowników jest zdecydowanych żeby zmienić prace, czekają tylko na odpowiedni moment. Osoba która chwali tę firmę musi być jedną i tą samą osobą, która próbuje uratować upadający wizerunek firmy. Każdy kto tylko przegląda opinie powinien napisać coś od siebie i opisać jak jest naprawdę, może tak uda nam się coś zmienić.

gosc
@Pracownik 07.09.2017 17:31

Kierownictwo za mało rozmawia z pracowikami owszem są spotkania z kierownikami działów Ale to niczego nowego nie wnosi do naszej pracy od dwóch lat ja nie widzę zmian a naprawdę mamy ciężką pracę i jestesmy nie docenieni myśleliśmy ze to będzie dobra zmiana

Procuję w tej firmie już ponad rok, nie mogę potwierdzić powyższej negatywnej opinii, tego zdania mogą być tylko ci byli pracownicy co nie zrozumieli powagi zdażeń z przeszłości.... gro pracowników i ja uważamy że jest u nas całkiem nieźle i dziwne że te negatywne opinie pojawiają się w tym czasie jak ktoś odchodzi kto naprawdę nie był gotowy zintegrować się z grupą...

Snake

Nie polecam pracy w tej firmie,byłem na rozmowie na stanowisku operator ciemni.Praca może nie jest ciężka ale odpowiedzialna,zaproponowano mi najniższą krajową więc skąd to zdziwienie że nikt nie chce tam pracować za parną pensję a do tego czuć w powietrzu amoniak i warunki pracy dają do myślenia.

pawcio

Witam a co możecie powiedzieć o pracy na magazynie mi powiedziała kadrową na rozmowie że będę miał cały czas pracę przy biurku. Jakie stawki dają na początku na okresie próbnym netto?

Bee

Miałam rozmowę o prace przez telefon ok 20stego obiecano zadzwonić z wynikiem. Jest 28 i nikt nie zadzwonił po tym widać jaki jest stosunek do ludzi. Nie polecam!

gosc

Witam. moze ktos powieziec jak wyglada praca na dziale utrzymania ruchu?

ewa

nie polecam - proponują grosze i reagują oburzeniem jak ktoś ma większe wymagania, nie warto tracić czasu na rekrutację u nich

zaq
@ewa 19.05.2016 14:20

Nie jest tam zle jak twierdza inni

zinteresowany

Witam,mam prośbę o opinię czy warto ubiegać się o pracę w firmie na stanowisku pracownik działu nadruku?Poz

fred

Niestety, pracodawca MUSI zapewnic albo 10 dni urlopu w ciagu roku, albo 14 dni wolnego od pracy w ciagu roku( wcale w tym przypadku nie musi byc urlop a wystarczy wolne z kalendarza) i nie ma okreslonego terminu, wiec nikt nic nie musi w okresie letnim. Nie znam tej firmy, dopiero chce poczytac o niej, ale w tym przypadku radze zasiegnac opini inspekcji pracy.

exmbf

Pracowalem w firmie mbf przez pół roku. Gdy w końcu kończyła się umowa postanowiłem iść porozmawiać o umowie o pracy, niestety odmówiono mi więc na tej samej rozmowie się zwolnilem bo za grosze nie będę pracować nie wiadomo ile. Po szumie jaki zostawiłem po sobie na halach, dużo osób zaczęło interesować się firma do której odeszlem, wtem zaczęto dawać umowy o pracę by zatrzymać jak największą liczbę pracowników. Osobiście nie polecam firmy mbf (balony) ponieważ płacą jest nie adekwatna do wykonywanej pracy, (usunięte przez administratora)

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie MBF Sp. z o. o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o MBF Sp. z o. o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBF Sp. z o. o.