Agroplast

Sawin

Opinie o Agroplast

gibi
użytkownik zarejestrowany

@amanda_r to jest nasz już trzech, szukających u nich pracy. Jeżeli tam pracujesz to odezwij się i opowiedz

anonim 1

Słowa kojarzące się z Agroplast to: ( nie solidna, nie profesjonalna, nie rozwojowa) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń wręcz nie możliwe Atmosfera i ludzie tam pracujący: w większości zadufani w sobie Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agroplast: Najbardziej nie podobało mi się w Agroplast: szefostwo w składzie (ojciec i syn) nadające się raczej na funkcje emeryt i rencista niż na funkcje prowadzenia przedsiębiorstwa. Pracowałem tam na jako kierowca. Obiecano mi długą pracę a okazało się po trzech miesiącach ciężkiej pracy że jestem niepotrzebny tak jak większość kierowców.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Agroplast (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..profesjonalna. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...profesjonalna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agroplast: Najbardziej nie podobało mi się w Agroplast:

Zostaw opinię o Agroplast - Sawin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agroplast