Kaja Sp. Z O.O

Opinie o Kaja Sp. Z O.O

Maja
użytkownik zarejestrowany

Czy posiadacie aktualne informacje na temat zatrudnienia w Kaja Sp. Z O.O? Ostatnie posty pochodzą sprzed kilku lat. Czy powodem braku wpisów użytkowników jest zamknięcie firmy? Informacje na ten temat będą bardzo pomocne zarówno dla administratorów forum, jak i dla osób poszukujących pracy w Warszawie.

brachu
użytkownik zarejestrowany

słusznie zauważyłeś @borixon. Dlatego nie wydaje mi się zasadnym również rozmawiać dalej na temat tego jak tu jest - bo to już niestety , ale tylko przeszłość

oleko
użytkownik zarejestrowany

czy ktoś ma informacje aktualne o tej firmie? bo nie wiem gdzie teraz szukac informacji od nich, bo na stronie nie ma oczywiście żadnych konkretów, wiec niestety nie pójde do nich w najbliższym czasie..dodatkowo bardzo bym chciał sie dowiedzieć jak przebiega u nich taka atypowa rekratacja do firmy, ktos wie?

ciaka laka

no i Warszawa zamknięta ciekawe tylko kiedy wypłatę dostaniemy za styczeń... Ciekawą historia jest że zamykając oddział przy pl. Kasztelańskim zamknęli wszystkich pracowników pod kluczem i nie chcieli wypuścić dopuki nie podpiszą wymówienia za porozumieniem stron. Mnie akurat nie było w pracy, ale gdybym była zadzwoniła bym po policje a nie podpisała tego świstka. No to kochani czekamy do 15 lutego i idziemy z tym gdzie trzeba jak nie będzie wypłaty!!!!!!

To prawda

Tak, wszyscy telemarketerzy dostali wypowiedzenia. Cały dzień normalnie dzwoniliśmy, po pracy się dowiedzieliśmy. Większość z Nas poszła to odreagować w inny sposób niż wpisami na forum.

hahahahaha

Człowieku chociaż zmien treść tego spamu bo na Poznaniu jest dokladnie to samo,zreszta podziwiam cie ze tak ci sie chce,ale i tak jak ktos chce to sie doczyta tego co chce.

aaaa

prawda jest taka ze wojewoda wreczyl dzisiaj wszystkim wypowiedznie przedtem zamknal furtke zeby nikt nie wyszedl!

a co mamy pisac ze nas wyrzucili z pracy. zmusili do podpisania za porozumieniem stron i jeszcze w dodatku n8ie wiadomo czy dostaniemy prowizje bo w trybie natychmiastowym

hahaha

i na tym forum spamują... Masakra to robi jedna i ta sama osoba!!! I już nie wymyślaj , że tak powiedział wojewoda. Jak by was wszystkich zwolnili to by się roiło od wpisów jak nie na tym forum to tym poznańskim. I to ciekawe , że was zwolnili a nas nie!!! Hahahahahahhaahhahahahhahhahahahahahahahaha

poznanianka

witam,pracuje w oddziale w poznaniu,proszę napiszcie coś bliżej,czy to prawda???w rejestrze krs warszawa jeszcze jest aktywna,z góry dzięki za informacje!!!!nie wiemy co stanie się u nas w poniedziałek.......pozdrawiam,i wszystkiego dobrego!!!!!!

Poznań

tak dzis jeszcze normalnie pracowalismy.... co bedzie w poniedziałek tego nie wie nikt... z nas oczywiscie;)

ehhh

Zamkneli dzialalnosc??? A poznań przynajmniej dzisiaj jeszcze funkcjonowal.

Dzis po zakończonej pracy, Pan Wojewoda kazał nam zostać, informując, że firma kończy swoja działalność z dniem dzisiejszym. Zamknięto bramkę, żebyśmy nie mogli wyjść, dostaliśmy wszyscy wypowiedzenia. Najlepszym popisem naszego kierownika jest jednak udawanie, że nie wiedział, że coś takiego może nastąpić!! Jeszcze 2 tygodnie temu przyjmował nowych ludzi do pracy!!!! Ciekawe, czy dostaniemy kiedykolwiek zaległe wypłaty?!

Zostaw opinię o Kaja Sp. Z O.O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja Sp. Z O.O