NSK KIELCE

Kielce

Opinie o NSK KIELCE

Filip

Witam, dawno nikt nie pisał, a ciekawi mnie czy firma NSK KIELCE prowadzi obecnie rekrutację. Chciałbym do nich aplikować a nie widzę aktualnych ofert.

antek

ccc - 2010-12-14 17:25:47 syf syf syf syf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfhehe to racja na start 9 zl brutto 4 brygady :) po miesiacu dostaniesz taka wyplate ze nie starczy na to zeby zapic smutki :)

Zostaw opinię o NSK KIELCE - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSK KIELCE