Hotel Fiesta Castell Playa

Hiszpania

Opinie o Hotel Fiesta Castell Playa

jacek

teraz to naparwde trudno trafić na dobry hotel, ale wydaje mi się, ze u nich naparwde jest i obsługa na najwyższym poziomie i wszystko. Teraz zastnawiam się tylko jak będzie wyglądać sam pokój, bo ogólnie mają ocenę ponad 4 gwiazdki czyli naparwde dobrze z tego co widze.

Słowa kojarzące się z Hotel Fiesta Castell Playa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rózni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Hotel Fiesta Castell Playa: uczciwość pracodawcy Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Fiesta Castell Playa: brak mozliwości rozwoju.

Zostaw opinię o Hotel Fiesta Castell Playa - Hiszpania

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Fiesta Castell Playa