P.W.CRYSTAL

Toruń

Opinie o P.W.CRYSTAL

Anonim

Frima z potencjałem i rozwojowa ale z innych względów nie polecam jak ktoś ma wybór

Aro

Witam. Jak wyglada praca na produkcji stolarki otworowej w firmie crystal/ splendoor Toruń/ Łubianka? Warto zawracac sobie glowe? Pozdrawiam

Bolo
@Aro 23.03.2017 05:40

Z tego co mówił kolega nie jest zle ,pierwszy miesiąc pracujesz na godziny później dochodzi akord ,dwie zmiany

porażka

Masakra . Odradzam każdemu. Przy pierwszej ujemnej temperaturze drzwi przemarzły . Lód na wewnętrznej stronie.

Wojtas

Jakie zarobki na produkcji?

Hvvv
@Wojtas 23.05.2016 16:03
Jakie zarobki na produkcji?

3000 na reke

Zostaw opinię o P.W.CRYSTAL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.CRYSTAL