Wydawnictwo Polskie Prawo

Olsztyn

Opinie o Wydawnictwo Polskie Prawo

kochasz?

bardzo lubie czytac i takze moge potwierdzić, ze wydawnictwo ma szeroki asortyment, ciekawy wybór. czy ktoś sie natomiast orientuje jak sie tam pracuje, i przede wszystkim czy kogoś poszukują do pracy?

Słowa kojarzące się z Wydawnictwo Polskie Prawo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .niska.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .bardzo pozytywna.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można Najbardziej podobało mi się w Wydawnictwo Polskie Prawo: studencki skład pracowniczy Najbardziej nie podobało mi się w Wydawnictwo Polskie Prawo: brak możliwości rozwoju

Zostaw opinię o Wydawnictwo Polskie Prawo - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Polskie Prawo