Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

Opinie o Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

vbghnj

A czy możecie powiedzieć czy w tej firmie jak rozumiem mozna pracować zdalnie? Taka praca bardzo by mi odpowiadała

Biuro Tłumaczeń RHINO

Kiedyś mieli dobre zlecenia. Teraz od 3 lat zalegają 360 zł. Sprawa w sądzie wygrana, komornik nie znalazł żadnego majątku ...

Tłumacz przysięgły

Z Wirtualną Agencją tłumaczeń - WAT - współpracuję od 2 lat. Nasza współpraca jest systematyczna. Umówione wynagrodzenie otrzymuję na czas. Jestem zadowolona ze współpracy

agp

Korzystałem z usług tej firmy, bardzo miła współpraca, terminowo i bardzo fajnie mi przetłumaczyli i co najważniejsze niedrogo. Swoje tłumaczenie dałem kilku agencją, jednak tu spotkałem się z najfajniejszą obsługą- kontakt wręcz przemiły. Następnym razem też dam im do tłumaczenia swoje dokumenty-polecam!!

Zostaw opinię o Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT - - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -