Italcolor

Radomsko

Opinie o Italcolor

chk

widze że są różne opinie o nich - komu wierzyć ??

złodziej

dlaczego taki nick? bo każdy tak będzie nazwany przez szefostwo, to jest tylko kwestia czasu... nie ważne czy jesteś fair czy nie i tak będziesz [usunięte przez admina] najlepiej aby pracować jako "murzyn" za 3zł na godzinę wtedy może by im pasowało (choć wątpię w to).... ODRADZAM I PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ !!!!!

WPN

ITC RADOMSKO- poprostu jedna wielka żenada, [usunięte przez admina], kare można dostać nawet za "obsikana deske" 100zl!!!!!! ODRADZAM PRACY W ITC RADOMSKO

kenzo

ODRADZAM pracy w firmie Italcolor Piotrków Trybunalski ta firma to totalna manufaktura, dużo oddziałów, asortyment bardzo rozległy spora książka, dobra kondycja fizyczna na pewno się przyda, atmosfera w firmie beznadziejna [usunięte przez admina] trzeba uważac co sie mówi i do kogo. Szukajcie szczęścia gdzie indziej. Pozdrawiam Kenzo

Zostaw opinię o Italcolor - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italcolor