Grupa Inwestycyjna HOSSA SA

Toruń

Opinie o Grupa Inwestycyjna HOSSA SA

Weronika

Zainteresowani pracą w Grupa Inwestycyjna HOSSA SA? Na ich stronie internetowej możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.hossa.gda.pl/specjalista-ds--przygotowania-inwestycji/p/101 Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

za

Ja to słyszałem, że miały się pojawić ostatnio jakieś premie do podstawy zarobków. To znak, że doceniają swoich pracowników teraz.

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Grupa Inwestycyjna HOSSA SA? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Grupa Inwestycyjna HOSSA SA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Inwestycyjna HOSSA SA