Opinie o Perrigo Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Perrigo Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Perrigo Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perrigo Poland Sp. z o.o. w Łódź

Klara Nowy wpis

Cześć. czy dalej tak jest jak było napisane w ogłoszeniu dla przedstawiciela medycznego kiedyś, że trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia konkretnie w kontakcie z dermatologią lub pediatrią? Bez tego się nie obejdzie? Wolę się upewnić, nim się zgłoszę, ponieważ pracowałam w nieco innym zakresie

Ciekawe czy do dziś tak jest, że 7 tys na rękę będzie nieosiągalne dla nowej osoby… zastanawiam się nad tym na podstawie komentarzy i tej oferty dla junior key account managera. W opisie widzę szeroką gamę benefitów lecz wzmianki dotyczącej zarobków brak. zastanawiam się przy tym czy konieczne jest zatrudnienie się na umowie o pracę zamiast na kontrakcie?

Nie no pewnie tak z marszu na start to nie ale jak ktoś się pokaże z dobrej strony to nie nagradzają wtedy? Też patrzę na te ofertę dla Junior Key Account Managera właśnie i zastanawiam się czy nie ma na stracie przypadkiem jakiegoś okresu próbnego. Czy to po nim nie ustala się później docelowej stawki o ile będą chcieli podpisać kolejna umowę?

Pracownik Nowy wpis

Podstawa zależy od tego ile wynegocjujesz. Z doświadczenia to myślę, że 7netto jest nieosiągalne. Sama praca jest OK. Jak ktoś sumiennie pracuje nie będzie narzekał.

Alinka

Hej, jak tam podstawy na stanowiskach przedstawiciela handlowego, bo słyszałam, że spokojnie 6 - 7 000 netto czyli na rękę plus drugie tyle premii. Samochody to podobno Skody Octavie dobrze wyposażone ale podobno za użytkowanie w weekendy płaci się z własnej kieszeni. Czy to prawda?

Beata
@Alinka

Hejka, a powiedz mi proszę skąd o tym wszystkim wiesz? W ogłoszeniu nawet stawki nie podali.. A co dopiero info o furach... mnie to bardziej by interesowało jakie oni w ogóle plany sprzedażowe teraz zakładają. Mówisz, że 7 tys netto... To ile tego trzeba byłoby sprzedać tak naprawdę?

@Alinka

Pensje to kwestie indywidualne, ale 6-7 netto dla nowego pracownika to raczej nieosiągalne. Samochody to faktycznie Octavia w combi. W weekendy i urlopy jak wszędzie tankujesz za swoje.

Praca w tej firmie przybrała wygląd uganiania się za króliczkiem. Dostajesz plan do zrobienia i odbijasz się od szyby. Otwarli własny sklep na allegro gdzie sprzedają po prowizjach i innych opłatach produkty taniej niż ty możesz zaoferować. Góra jest zadowolona bo widzi wzrosty na ich pomyśle a w terenie dramat. Jeszcze odbije się im to czkawką ale oni tego nie rozumieją.

Bartosz
@pracownik

Jaka szansa na wyrobienie planu lub rzeczową dyskusję z przełożonym na temat zmniejszenia wymagań, skoro sprzedaż wysyłkowa firmy konkuruje z jej pracownikiem w terenie? Możesz podać zarobki gdy się wykona plan i prowizje? Bo domyślam się, że chodzi o stanowisko PH?

Przedstawiciel medyczny

Były III etapy: I- rozmowa z Kierownikiem Regionalnym II- test psychologiczny + telefony do moich największych Klientów z zapytaniem o współpracę III- rozmowa z Dyrektorem Handlowym i Prezesem

test logiczny, test psychologiczny standardowa rozmowa z kierownikiem

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kinga

Jest szansa na dostanie się na przedstawiciela bez doświadczenia?

depota
@Kinga

żadnych

Kinga

Jakie macie podstawy?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w OMEGA PHARMA POLAND?

Antonio Vivaldi JR

Daj spokój... jeśli szukasz dobrej atmosfery w pracy to nie tutaj, premie coraz trudniejsze do wyrobienia i MASA zdjęć

@Antonio Vivaldi JR

Co według Ciebie negatywnie wpływa na atmosferę, która panuje obecnie w firmie OMEGA PHARMA? Czy na nerwowość pracowników wpływa to, że coraz trudniej jest osiągnąć wynik, który będzie upoważniał nas do otrzymania premii za pracę? Mógłbyś przybliżyć, co dokładnie trzeba wykonać, aby tę premię otrzymać? Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i odpowiedz na te pytania.

dario

co by tu napisać więcej niż 5 lat w firmie , ale czegoś takiego jeszcze nie było, kasa w miarę ok, ale premie niekoniecznie, bez zmian od co najmniej 5 lat... skody octavie we flocie, dane nie z rozsądku i w dowód uznania, ale szantażem i groźbą...człowiek to pamiętliwe stworzenie i nie zapomina tak szybko . Jeżdżenie za kimś i sprawdzanie półek to chyba już nie jest praktykowane w poważnych firmach na rynku, ciągła kontrola, GPS-y , które często służą za oręż , zarządzanie dramat, wieczna kontrola, codziennie tabela i porównanie z innymi członkami zespołu i stres, ciągle stres

Byly
@dario

Szantażem? To znaczy kto kogo szantażował ? Repowie GMa? Skoro jest tak złe to co Cię trzyma?

@dario

Jeżeli w firmie panuje zdrowa rywalizacja jeśli chodzi o osiąganie lepszych wyników to jest to czynnik motywujący do intensywniejszej pracy. Wiadomo, że pracodawca liczy na zysk, ale wtedy pracownik także dostaje gratyfikacje w postaci premii. GPS-y w samochodach zwykle są zakładane standardowo ze względów bezpieczeństwa. Napisz, jakie jeszcze bonusy do wynagrodzenia przewiduje Omega Pharma Poland? Czy możesz liczyć na szkolenia branżowe lub pakiet socjalny?

Były
@Stefan

GPS służy do śledzenia i rozliczania pracowników a nie bezpieczeństwa, nierealne plany działają raczej demotywująco, nie skłaniają do intensywniejszej pracy, której jest i tak wystarczająco (8-10h w terenie + praca po pracy), problemy z urlopami, które są uzależnione od wyników pracy + atmosfera ciągłego ciśnienia, rozliczania z każdego dnia, tabelek, estymacji... Życie dla pracy...

david
@Stefan

w 2019 bardzo dużo osób odeszło z długoletnim doświadczeniem,ciekawe dlaczego... ?

Czym OMEGA PHARMA POLAND zachęcają? Jakie mają dodatki?

ancymon

Dodatek-wartość dodana to ekspozytor zimowy - kula , która świetnie sprawdza się na kwiaty np. bratki :-)

Stefan

Na co według Ciebie szkoda nerwów i zdrowia? Twoja wypowiedź na chwilę obecną zbyt dużo mi nie mówi, dlatego chciałbym ustalić, w jakim zakresie się wypowiadasz.

Tomasz

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Petersonek

Czesc, Czy Ktos moze cos napisac co sie dzieje teraz w Firmie? Podobno byly jakies zmiany, maja zmieniac auta itd. Bede wdzieczny za info zwrotne.

Chica

Pracuje w Omega Pharma prawie 4 lata. Ludzie w firmie są naprawdę super, produkty - pierwsza klasa, niestety dyrektor sprzedaży to dramat. Kontrakty z klientami to kpina. Na chwilę obecną nikt nie ma pomysłu co dalej robić z bałaganem który trwa od 01.2017. Podstawa ok- mało która firma daje takie podstawy. Premie są bardzo ciężkie do wyrobienia. Brak dodatkowych mozliwosci do robienia w postaci konkursów itp. Skoda rapid. Zfśs, karty multisport, prywatna opieka medyczna. W autach gps

@Chica

GPS? Jak z prywatną jazdą?

@Chica

Czesc, mam pytanie odnosnie aut. Podobno maja zmieniac ?

Aurola
@Petersonek

Na jakie, jaką podstawę masz obecnie?

@Petersonek

Tak mają zmieniać, ale kiedy i na jakie nie wiadomo

@Aurola

Brutto 5700

@Tomek

Nie ma klopotu. Tego nie inwigiluja.

@Chica

Chica a orientujesz czy jest juz nowy KAS na Slask i Podkarpacie ? Co do aut to slyszalem ze juz podpisali umowy a jakas Firma z autami. Jak na takie stanowisko to Rapidy to kiszka.

@Petersonek

No to odnośnie aut wiesz więcej niż ja , a na tam pracuje ???? chyba że jesteś z branży motoryzacyjnej. Na Śląsk jeszcze trwa rekrutacja a na podkarpacie nie ma wolnego miejsca

@Chica

To powiem Ci Chica ze to mega dziwne. Przeciez kilka miesiecy temu na Podkarpacie byla rekrutacja, ale nikogo nie przyjeli. Spoko nie jestem z branzy motoryzacyjnej tylko farmaceutycznej , ale mowie to co slyszalem nie koniecznie ktos mi mowil prawde.

@Petersonek

W zeszłym roku miał być wdrożony projekt ale się niestety nie wydarzył. Była rekrutacja ale na Śląsk i Małopolskę. Na terenie Podkarpacia od maja 2017 pracuje kolega

@Petersonek

Chica znajomi ktorzy byli pod koniec roku na rozmowach i testach w Wawie dostali info zwrotne ze na poczatku tego roku cos bedzie wiadomo.

Irena

Czy znasz P. Cezarego Kołodziejczyka? Jakie masz o Nim zdanie? Pozdrawiam Irena

@Irena

Oczywiście że znam Pana Cezarego. Niestety dla wszystkich w Omega Pharma Pana Cezarego nie ma już w firmie od lutego. Wielka szkoda. Mam wielki szacunek dla tego człowieka. Bardzo pozytywna osoba

Dominika

Witam, Jaka podstawa jako specjalista kluczowych klientów? Jaka premia? 5500 brutto osiągalne jest? Jak z autem? GPS/Km prywatne?

@Dominika

Jeśli chodzi o kasę to kwestia indywidualna. Jaką wynegocjujesz taką będziesz mieć. W samochodach są gpsy. Zasady użytku prywatnego jak wszędzie.

@Chica czyli generalnie jesteś zadowolony z pracy w firmie OMEGA PHARMA POLAND, ale przeszkadza Ci kontakt z dyrektorem. Piszesz, że problem jest od roku. Czy w tym czasie zaszły w firmie zmiany w kadrze zarządzającej?

KlikRZTa

CZeść Jakie zarobki na PF, jaka flota, czy plany realne

@Patifarmacja, @Heizenberg jako, że minęły 3 miesiące od waszych wypowiedzi chciałabym się spytać czy pracujecie w OMEGA PHARMA POLAND? Dowiedzieliście się wszystkiego, czego potrzebowaliście? Może chcecie nam zdradzić w takim razie czegoś na temat pracy w tej firmie?

Patifarmacja

Witam, Jak wyglada praca na farmacji ? Ile godzin dziennie, czy do 16/17 można zamknąć obowiązki służbowe, czy jednak praca w terenie i później komputer do wieczora ? Nie ukrywam, ze jest to dla mnie kluczowe, nie idę do pracy żeby spędzić tam całe życie. Na jakie zatoki można liczyć ? Pozdrawiam, Patrycja

Heizenberg

Cześć, czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakim poziomie są zarobki na PH, ile podstawy i ile premi? i jakie samochody maja PH?

nursek

Kluczowa tutaj @Maaa jest chyba jednak znajomość angielskiego

W Omedze raczej nie ma miejsca dla nuworyszy. Firma oczekuje, że do organizacji wniesiesz coś więcej niż chęci. Ale w zamian oferuje naprawdę dobre warunki. Nigdzie też nie spotkałam ludzi w sprzedaży z tak długim stażem w jednym miejscu. Dla mnie to oznacza że fachowcy są doceniani i vice versa.

Zostaw merytoryczną opinię o Perrigo Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Perrigo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perrigo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perrigo Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perrigo Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Perrigo Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perrigo Poland Sp. z o.o.