Mediapolis Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Mediapolis Sp. z o.o.

m

Do wiadomości ku przestrodze! Firma Mediapolis nie płaci tym którzy pracowali na umowę o dzieło już od połowy sierpnia 2015 r. mimo powierzonej do wykonania pracy w siedzibie firmy. Praca została wykonana i przyjęta w siedzibie firmy. Zarząd firmy twierdzi że pieniędzy dla pracowników nie ma na wypłaty. A pracownicy na umowę o dzieło nie mogą zapłacić należnych czynszów za mieszkanie i zobowiązań finansowych gaz, prąd, telefon itp. Podczas kiedy firma Mediapolis normalnie wykonuje zamówione zlecenia i otrzymuje pieniądze za wykonaną pracę.

Wiesz o firmie Mediapolis Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Mediapolis Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediapolis Sp. z o.o.