Restaurant VIVA POLONIA

Meckenheim

Opinie o Restaurant VIVA POLONIA

ania

w sumie to nawet ciężko to sprawdzi w krs skoro to nie jest firma zarejestrowana w Polsce - wiecie jak im się wiedzie?

To ma byc restauracja??????To jest zwykla pijalnia piwa ktora prowadzi [usunięte przez moderatora],niech najpierw poplaci ludziom ktorych [usunięte przez moderatora] a tom szope niech zamknie.Ludzie uwazajcie i nie dajcie sie wykorzystac,bo slodzic to on potrafi...to tyle...

Marcin

Słowa kojarzące się z Restaurant VIVA POLONIA (np:.solidna, spokojna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... 4. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .5+ Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000Euro/mc Najbardziej podobało mi się w Restaurant VIVA POLONIA: atmosfera w teamie Najbardziej nie podobało mi się w Restaurant VIVA POLONIA: polski porządek,brak pieniędzy na czas!!!

Zostaw opinię o Restaurant VIVA POLONIA - Meckenheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restaurant VIVA POLONIA