Veronesi GbR (Meckenheim)

Bornheim

Opinie o Veronesi GbR (Meckenheim)

Marcin

Słowa kojarzące się z Veronesi GbR (Meckenheim) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .5.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .5+.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200EURO/MC Najbardziej podobało mi się w Veronesi GbR (Meckenheim): praca w środ. międzynarodowym,nauka języków pracująć Najbardziej nie podobało mi się w Veronesi GbR (Meckenheim): wszystko OK

Zostaw opinię o Veronesi GbR (Meckenheim) - Bornheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veronesi GbR (Meckenheim)