Opinie o Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o. w Toruń

Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.
counter
2 27 55 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.?

Waldi Nowy wpis

Czy jest powód tej ciszy na forum? Co słychać w firmie?

kamik Nowy wpis

kawalc, z tego co mi wiadomo to zatrudniać teraz ni ebędą. Słyszałem że teraz firma jest w recesji - czy coś może wie o lepszych czasach u nich ? Słyszałem, że mają jakieś plany na poprawienie kondycji firmy ale nic konkretnego... Będę wdzięczny za info.

marcin Nowy wpis

@eryka ja mam takie pytanie jak to wszystko wygląda konkretnie jeśli chodzi o zatrudnienie u Was, bo wydaje mi się, że jednak mozna spokojnie do nich aplikować, a tak przy okazji to można także podpytać obecnych pracowników jak z atmosferą jest obcnie? czekam na dalsze wiaodmości i pozdrawiam serdecznie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

eryka

a mnie się wydaje że widziałam w internecie jakieś ich ogłoszenie o pracę niedawno, tylko nie wiem czy tam była data przy tych ogłoszeniach czy nie. więc tak naprawdę ciężko mi stwierdzić jednoznacznie, że firma nie istnieje - a czy ktoś z was może podac jakieś konkretne źródło informacji mówiące że firma nie istnieje?

karol

też mi się wydaje, ze komentarze same mówią za siebie, aż taki brak aktywności może się wiązać tylko z jedną rzeczą tak naprawde, firma nie istnieje. Nie wiem jak to jest, czy powinna być wtedy w jakimś rejestrze czy co, ale jak jest źle to pracownicy pisza, jak jest dobrze to już rzadko, no ale jednak..

TakNie

na magazynierów pracowali, koleś ty chyba ogłupiałeś.Przedstawiciele brani byli z ulicy zero pojęcia o handlu, po części sami rozwalili tę firmę, a w największej części góra

zainteresowany

nie zamierzam im za nic płacić,najpierw niech mi to udokumentują! w głupi sposób zlikwidowali firmę a pózniej szukają winnych! wystarczy że narobiliśmy się jak durnie! a firmę to sama dyrekcja rozkradła!

magazynier

były braki, trzeba płacić, trza było pilnować

TakNie

kolego co znaczy * niedoborów potwierdzonych inwentaryzacjami * braki w magazynie czy coś innego?

xxx;

pracownicy dostali wezwania do wpłaty na konto produktu po kilka tyś.zł tytułem niedoborów potwierdzonych inwentaryzacjami. tych not zostało wystawionych kilkanaście!!!! i to po trzech miesiącach

TakNie

O co chodzi z tymi notami?

jakie noty?

a za co masz te noty?

xxx;

mam pytanie do byłych pracowników, czy dostaliście noty księgowo-obciążeniowe?!!! co zamierzacie z tym zrobić???

TakNie

Ale kto tu s..ć we własne gniazdo piszę tylko ze jeszcze pracuje dwa miesiące. Chyba komuś coś się pomyliło i jest wrażliwy na temat byłej firmy.

TakNie

1234 - 2011-08-02 19:50:31 Macie dobrze, Ja jeszcze siedzę dwa miesiące ;) bez komentarza

TakNie

Macie dobrze, Ja jeszcze siedzę dwa miesiące ;)

a

już są

qwerty

Sprawdź sobie teraz konto, bo ja jeszcze 30min temu nie miałem, a już są na koncie...

Zostaw merytoryczną opinię o Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.