Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.

kamik

kawalc, z tego co mi wiadomo to zatrudniać teraz ni ebędą. Słyszałem że teraz firma jest w recesji - czy coś może wie o lepszych czasach u nich ? Słyszałem, że mają jakieś plany na poprawienie kondycji firmy ale nic konkretnego... Będę wdzięczny za info.

marcin

@eryka ja mam takie pytanie jak to wszystko wygląda konkretnie jeśli chodzi o zatrudnienie u Was, bo wydaje mi się, że jednak mozna spokojnie do nich aplikować, a tak przy okazji to można także podpytać obecnych pracowników jak z atmosferą jest obcnie? czekam na dalsze wiaodmości i pozdrawiam serdecznie.

eryka

a mnie się wydaje że widziałam w internecie jakieś ich ogłoszenie o pracę niedawno, tylko nie wiem czy tam była data przy tych ogłoszeniach czy nie. więc tak naprawdę ciężko mi stwierdzić jednoznacznie, że firma nie istnieje - a czy ktoś z was może podac jakieś konkretne źródło informacji mówiące że firma nie istnieje?

karol

też mi się wydaje, ze komentarze same mówią za siebie, aż taki brak aktywności może się wiązać tylko z jedną rzeczą tak naprawde, firma nie istnieje. Nie wiem jak to jest, czy powinna być wtedy w jakimś rejestrze czy co, ale jak jest źle to pracownicy pisza, jak jest dobrze to już rzadko, no ale jednak..

na magazynierów pracowali, koleś ty chyba ogłupiałeś.Przedstawiciele brani byli z ulicy zero pojęcia o handlu, po części sami rozwalili tę firmę, a w największej części góra

zainteresowany

nie zamierzam im za nic płacić,najpierw niech mi to udokumentują! w głupi sposób zlikwidowali firmę a pózniej szukają winnych! wystarczy że narobiliśmy się jak durnie! a firmę to sama dyrekcja rozkradła!

magazynier

były braki, trzeba płacić, trza było pilnować

kolego co znaczy * niedoborów potwierdzonych inwentaryzacjami * braki w magazynie czy coś innego?

xxx;

pracownicy dostali wezwania do wpłaty na konto produktu po kilka tyś.zł tytułem niedoborów potwierdzonych inwentaryzacjami. tych not zostało wystawionych kilkanaście!!!! i to po trzech miesiącach

O co chodzi z tymi notami?

jakie noty?

a za co masz te noty?

xxx;

mam pytanie do byłych pracowników, czy dostaliście noty księgowo-obciążeniowe?!!! co zamierzacie z tym zrobić???

Ale kto tu s..ć we własne gniazdo piszę tylko ze jeszcze pracuje dwa miesiące. Chyba komuś coś się pomyliło i jest wrażliwy na temat byłej firmy.

1234 - 2011-08-02 19:50:31 Macie dobrze, Ja jeszcze siedzę dwa miesiące ;) bez komentarza

Macie dobrze, Ja jeszcze siedzę dwa miesiące ;)

już są

qwerty

Sprawdź sobie teraz konto, bo ja jeszcze 30min temu nie miałem, a już są na koncie...

biedny

A ja nie mam jeszcze kasy na koncie i czekam jeszcze dzień i od razu pismo do sądu nie ma co się tu cackać z wielkimi bizmesmenami

ktoś

No, dziś pieniążki wpłynęły na konto... Radzę Wam sprawdzić ;) może i Wy już macie ;) (a dla zainteresowanych, to wypłacili mi odprawę i normalną wypłatę ) Pozdrawiam

ddd

Ja nawet nie mam świadectwa pracy więc z zarejestrowanie w up może być problem. Daje im czas do jutra...

byly

Świadectwo przesłane pocztą ale coś czuje że z pieniążkami może być trudno.

ktoś

Tak, mi pocztą przysłali ... ale pieniędzy ciągle nie ma...

qqq

a świadectwo pracy ktoś dostał ?

ktoś

dokładnie, nic nie wpłynęło jeszcze...

nie ma jeszcze nic na koncie

Pytanie do pracowników dostaliście pobory za miesiąc lipiec wraz z odprawą?

Firma miała możliwości rozwoju, tylko kryzys ją położył...

były pracownik

zarzad i dyrektorzy naprawdę na poziomie, szkoda firmy, jak ktos dobrze pracował mógł nieźle zarobić

ciec

pamietajta firma to nie nazwa ale ludzie a w tej firmie no niestety kilka osob na nie odpowiednich stanowiskach

pracowałem tam kilka lat temu, wtedy to była jeszcze w miarę normalna firma, kasa na czas ok 3 tyś zostawało po opłaceniu paliwa,zusu,księgowego, jak sie plan zrobiło to ok 5 tyś zostawało. Ale widze że teraz to jakaś padaczka :-)

Krulowa

a ja kocham moją firmę PGD, zafundowala nam niezapomniane przezycia - adrenaline w postaci powrotu pociagami do domu, choc obiecali nowe samochody. milo bylo popatrzec na skruszonego szefa, ktory grzecznie skruszony zasuwa na dworzec.

izabela

Współczucie dla tych, którzy będą dalej pracować z tymi ludzmi - teraz pod nazwą POSTI.

ale numer z tą firmą nikt nic nie wie w 100%

PGD to pijawka szukająca dojnej krowy.......

Ciekawe kto chciałby ładować się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w zadłużoną firmę

a

GAME OVER Ja słyszałem ze ktoś kupił tą firmę.

Produkt Grupa Dystrybucyjna - GAME OVER

ciekawy

czy coś wiadomo o zamknięciu tej firmy?

dokladnie firma pada z koncem miesiaca! zmieniaja nazwe! wszystko przejmuje posti dalej [usunięte przez moderatora]!tak firma zarabia na karach ktore placa pracownicy! jakos sie kreci! banda!!!!

Firma która tonie, brak kompetentnych ludzi na stanowiskach doprowadza do likwidacji tej firmy.Oddziały zamykają się jeden za drugim, handlują samymi syfami, asortyment godny pożałowania, już pewnie myślą jak nazwać nową firmę a tej ogłosić upadłość.

Pracowałem tam, na rozmowe miło było, złote góry obecali, dostalem samochód odrazu zwązane z nim koszty. Musiałem tankować za swoje pienądze koszt rzędu 1tyś na miesiąć, ale nic robiłem swoje bo mówili ze mi to zwrócą, oczywiście że zwrócili ale jak zapłaciłem im za wynajm auta ( robi się na działalności i ma sie um o wynajm auta i tel) i wynajm tel, zapłaciłem zus, księgową i podatek to zostało mi 850 zł i szlak bo nie mam nic na zycie tylko za te 850 zł musze znowu kupić paliwo z tym że braknie mi bo paliwa trzeba za 1 tyś, koszmar. odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam, dziś dostałam telefon idę jutro na rozmowe, mam pracowac na terenie Łódzkim! czytam i jestem pzrerażona!!!!!!!!

bolek

w takiej nędznej firmie jeszcze nie pracowałem..pracowałem cały miesiąc i fakt dostałem przelew 2970 netto...po odjeciu kosztów paliwa,zus,watu,księgowe zostało mi [usunięte przez moderatora] ;/ 850zł na rękę...myslałem ze mnie szlak trafi...odrazu wykonałem telefon by się zerwać z nimi umowę współpracy..omijajcie ta firme z daleka..

m.k.

Firma udająca poważnego kontrahenta, dostajesz żenujące narzedzia pracy,w tym obciachowy samochód, w który musisz włożyć mnóstwo kasy, żeby w ogole jeździł. Konkursy- żenada, najlepszy ph dostaje w nagrodę filiżanki, gdzie w innych firmach przedstawiciele są wynagradzani wycieczkami. Zrobisz plan - zaznaczam, bardzo wysoki plan - w następnym miesiącu masz wyższy o kilka tys. zł. To nie motywuje. Ceny są wyższe niż w przeciętnych hurtowniach. Nie wspominam juz o paniach fakturzystkach, ktore tylko [usunięte przez moderatora]klientow i pracowników. Towary ktore sprzedawalem są kiepske, firmy nieznane. Ciągle dokladali obowiązków a zarobki śmieszne. Cieszę sie ze juz mnie tam nie ma.

nigdy więcej

ludzie pracowałem tam, uważajcie to nie jest normalna firma, płacą jak chcą i kiedy chcą, każdy ph ich sponsoruje po półtora miesiąca zwracają koszty, zero szacunku do ludzi, ph jest traktowany jak szmata, jak robisz plan który jest coraz wyższy coś zarobisz jak nie to dostaniesz 850 zł a z tego jeszcze musisz do zus-u dołożyć i podatek zapłacić,bo nie zwracają całości, nikt już nie chce u nich pracować przyjmują juz tych których nikt inny nie chce przyjąć. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

bilek

na jaki teren masz iść do pracy, bo to teżst ważne do jakiego oddziału trafisz?

lolek

a możesz coś więcej opisać-jaka kaska itp; i faktycznie jest problem z wypłatami...mam tam dzisiaj rozmowę i pytanie czyj est sens...

anonim-ka

w frmie pracuje się na działalności gospodarczej, dają a raczej wynajmuja samochód , paliwo kupujesz za swoje pieniądze a na wypłatę czeka się długo , obiecują wypłaty do 10go każdego m-ca ale nawet koło 20go jeszcze pieniędzy nie ma a zus trzeba płacić i paliwo kupować. To był koszmar z tą pracą

jak to zwrot za paliwo? to nie daja auta sluzbowego? jak to wyglada?

Zostaw opinię o Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.