Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o.

Marta

Pracowałam w tej firmie 5 lat. Zero poszanowania pracowników, szczególnie kobiet! Pan prezes razem z radą nadzorczą(męskie grono) wymyslił sobie zawody w zaliczaniu damskiego personelu. Czasami dochodziło do bujek między nimi, a dziewczyną po zaliczeniu dawał ozdobki swaroskiego. Szkoda było mi tylko żony i dziecka, które było w drodze. wiem tylko że zero poszanowania kobiet, i w latach 2008-2010 ustalił rekord bo sypiał z 8 pracownicami naraz. Nie polecam. Szanujcie się Panie. Bo z takimi zwierzętami które wykorzystują, a potem porzucają.

Zostaw opinię o Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o.