Opinie o Naima Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Naima Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naima Sp. z o.o. w Łódź

Fagot

No cóż... szef nie szanuje ludzi i jest prostakiem. Ryba psuje się od głowy. Abou znajduje sobie wyrobników w Polandii, bo w Szwajcarii nikt się na takie warunki nie zgodzi. Nie polecam nikomu. Zmarnowany czas, pozostał duży niesmak. Ten cały śmieszny zarządzający team... Szkoda gadać. Nie nabierajcie się na ładne słowa i obietnice na początku, to ściema.

Lena

Niektórzy wyciągają błędne wnioski. Naima to dobra firma dla chcących pracować.

@Lena

Ludzie nie są głupi i wyciągają jak najbardziej słuszne wnioski

Iwona

Obecnie Naima Sp. z o.o. szuka osoby na stanowisko Manager Działu 3D. Co możecie powiedzieć o pracy w firmie osobom, które zamierzają na nie aplikować?

360'
@Iwona

Czasami przeglądam oferty pracy w necie i z Łodzi ciągle przewija się ta Naima... a jakoś nie słyszałem by wyrosła na potentata w rejonie Łodzi Więc wnioski są jednoznaczne... a jakie niech każdy sobie sam odpowie

kom

French Project Manager jest u nich potrzebny z tego co teraz widze tak naparwde.

Grafik

Rekrutowała osoba, która akurat odchodziła z pracy, generalnie sporo obiecują, jednak problem w tym, że sporo rzeczy nie znajduje odzwierciedlenia w umowie (np. rozliczanie nadgodzin) i zostaje "dogadana" ustnie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zwykle nie piszę komentarzy w internecie, a jeśli je czytam to podchodzę sceptycznie. Jeśli chodzi o tą 'firmę' to chcę napisać komentarz żeby przestrzec innych przed pracą tam. W każdej pracy znajdą się minusy, ale co tu się dzieje to PIEKŁO bez względu na to, na jakim stanowisku się pracuje.

lobo

Atmosfera jest dziwna , ciężko jednoznacznie określić. Z jednej strony naprawdę fajni młodzi ludzie ,a z drugiej strony ekipa z lozanny (Abu i ta jego prawa ręka) , która rządzi w jakiś zupełnie dziwny sposób , że odnosi się wrażenie że oni tam są po to żeby przeszkadzać. Ja rozumiem że szef musi ludzi kontrolować , nadzorować itp , ale ich polityka sprowadza się do wejścia człowiekowi na łeb i albo to tolerujesz i przemilczysz (tracąc przy okazji szacunek do samego siebie) ,albo to powiesz to głośno i zostaniesz sklasyfikowany jako osoba nienadająca się do pracy. Jeśli jesteś typem osoby lubiącym pewną swobodę w działaniu unikaj tej firmy jak ognia , bo na pewno nie rozwiniesz tam skrzydeł a wręcz spotkasz się z próbą ich przetrącenia.

Graf

Szef to oszust ...ten cały Abou... zachowuje sie jak psychol,wszyscy sie go boja,podporzatkuja sie a jak nie to wynocha... A jak przyjezdza to przywozi torebke czekoladek na wszystkich... smiechu warte!!! Ja bym sie bardzo dobrze zastanowil czy tam pracowac....

Graf

lobo

co to znaczy opłaca? jak jesteś początkujący możesz tam trochę popracować i zebrać doświadczenie . Jak już trochę pracujesz i chcesz się rozwijać to imo nie ma sensu.

Maciej

Ja sie bardzo zawiodłem...

Ppp19

Hmm, zapodajcie jakieś opinie jak teraz wygląda tam sytuacja, czy da się przeżyć tam będąc grafikiem? Jak wygląda sprawa wynagrodzenia? Czy jest wypłacane na czas? Kto tam organizuje pracę? Widzę, że jest tam sporo ofert pracy, wymieniają skład, czy następuje rozwój firmy?

swin

Nie POLECAM! zero organizacji, nadgodziny często nie płatne, rzeczy załatwiane na lewo. Jeśli jesteś zwykłym grafikiem to może wytrzymasz, jeśli chcesz się rozwijać i awansować na managera lub architekta to katastrofa. Atelier vert pomme to szwajcarska firma która wykorzystuje polską firme naima do robienia wizualizacji i animacji, płacą w złotówkach a oni zarabiają w frankach szwajcarskich, i na dodatek za dobrą jakość pracy polskich grafików Ateleier Vert pomme traktuje polkich pracowników jak śmieci.

piotr

a ja powiem tak, generalnie atelier vert pomme to nie jest zła firma .chociaz ja osobiście bym nie mógł tam długo pracować ze względu na ich politykę. niemniej tragedi nie ma, jak solidnie robisz swoje przymkniesz oko na pewne sprawy to będziesz zadowolony.

sobi

skoro jeszcze niedawno wisiała jakaś oferta z pracą w Naimie to rotacja jak widzisz jest. Nie był to odosobniony przypadek i co pewien czas firma rzeczywiście poszukuje nowych pracowników. Myślę, że nie zaszkodzi jeżeli wyślesz swoją aplikacje do tej firmy. Poleży i przy najbliższej okazji rekrutacji zwrócą na nią uwagę

piotr

Lepiej NIC TAM NIE WYSYŁAJ, niczego się nie nauczysz, i możesz tylko sobie zaszkodzić

pawel

ODRADZAM... FIRMA... TYLKO DLA ZDESPEROWANYCH GRAFIKÓW

maciek

Jedyne co mogę powiedzieć to bardzo Ci/Wam współczuć i odwołać się do swoich trzech ostatnich wpisów - bo naprawdę nie ma sensu w kółko powtarzać tego samego..

PAWEL

dokładnie...rekrutacja trwa...ponieważ po tygodniu...80 procent chce już odejść....reszta po 2 tyg...

michal

kolejne kłamstwo michale... rekrutcję prowadzicie non stop ..

maciek

Aleś chłopie nudny z tym swoim zrzędzeniem..Rozmawiasz ze mną jakbyśmy się znali ale jestem pewien że nie mieliśmy okazji nawet się spotkać. Proponuje już tutaj dłużej nie zanudzać nikogo bezsensowną pseudo-polemiką. Pełen wachlarz opinii - do wyboru do koloru..Każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli ktoś zamiast czczej paplaniny chce spotkać żywego człowieka - powtórzę po raz trzeci! - zapraszam do siedziby firmy (choć rekrutacji nie prowadzimy)

PAWEL

SUPER PR....widac ze ostro na tym forum działa SPIN DOCTOR Naimy. zadna to opinia tylko wymyslone historyjki////lubie bajeczki ale AZ takie, wszyscy ktorzy znaja tą firme wiedzą co mysleć.ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Naima Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Naima Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Naima Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Naima Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 136 ocen.

Naima Sp. z o.o.