INNEX

Toruń

Opinie o INNEX

uwolniony

Nigdy nie wiążcie się z tą firmą! szef(hahaha) podpisuje z Wami umowę na 500zł/mc na koniec miesiąca przedstawiasz rozliczenie (sick!) i musisz sie tłumaczyć i walczyć o każdy grosz. Firma nie posiada siedziby (siedziba firmy to pokój 3x4 w którym Pan [usunięte przez moderatora] pracuje jako informatyk), [usunięte przez moderatora] a narzędzia trzeba mieć swoje- tak jak i strój roboczy... aha oczywiście wypłata nigdy nie jest w terminie, trzeba się prosić o swoje pieniądze... nikomu nie życzę pracy w tej firmie. Lepiej iść do tesco na kase, przynajmniej godziny pracy będą normalne. i nie dajcie się nabrać na obietnice przy rozmowie kwalifikacyjnej, to wszystko to kit.

Zostaw opinię o INNEX - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INNEX