Euro-Solutions

Toruń

Opinie o Euro-Solutions

Sims

Atmosfera w firmie bardzo kiepska, Spedycja również słaba, niczego się nie nauczysz , zarobki słabe, nie polecam

Don

Niestety dobrzy spedytorzy opuścili mury tej firmy i to nie bez powodu, marne zarobki premii brak, obiecują kursy, szkolenia. Firma rządzi księgowa?! tak. Największy donosiciel, rozwaliła cała spedycje! Wredna, chamska, nie zna granic, nie szanuje pracowników i zwalnia kogo chce, jak się nie przypodobasz. Zatrudniają młodych i niedoswiadczonych. Jakość usług bardzo spadła, ogólnie nie polecam

PRACOWNIK

Odeszło dużo osób i już powoli nie ma kto ze starej ekipy odchodzić.... tylko obiecanki cacanki o premiach od paru miesięcy , o podwyżki trzeba się naprosić,a potem dziękować jakby się w totka wygrało..... spedytorzy nie wiedza jakie limity maja, brak konkretów, zatrudniają nowe osoby bez doświadczeń... Mało kto umie wyceny robić, a ile osób w ogóle umie liczyć metry?? Od czasu gdy zaczęli wtrącać się właściciele dobrze funkcjonujący zespół, lubiący się- niestety rozpadł się..... Niektóre złe decyzję pociągają za sobą wiele innych..............

Gościnnie 1

Najbardziej ich (właścicieli) boli to że nie oni zwalniają, tylko mądrzy ludzie sami odchodzą widząc co tam się dzieje.

Gościnnie 1

Zgadzam się z tobą GOŚCINNIE Jak jest tak dobrze to dlaczego odchodzą najlepsze osoby?NAJLEPSZE! Zostają tylko ci którzy donoszą!

Gościnnie

Mam wrażenie jakby część opinii napisana była przez przedstawicieli euro-solution :), jeżeli jest tak dobrze jak co niektórzy piszą to dlaczego nie ma tam naprawdę dobrych spedytorów, którzy pracowali w ostatnich latach?! Ich też nie ma "nie ze swojego wyboru"?

bambam

@Wielek Benefitów? To chyba dla przyjaciół prezessa

użytkownik zarejestrowany

Ludwik XIV

Może mają jeszcze tobie zrobić śniadanko do łóżka. Człowieku albo załóż własną firmę i rób co chcesz gdzie chcesz albo musisz się pogodzić z myślą że 90% ludzi NIE PRACUJE W DOMU.

piksi

Tymek, aplikuj. Nie dawno przyjeli nowego. Nie słuchaj lizusow bo duzo z tad wylatuje. Czasami bez powodu

jadzia

Tak szczególnie ta gruba z promów. Sama słodycz i elokwencja.

gruba z promów
@jadzia 05.03.2015, 19:18
Tak szczególnie ta gruba z promów. Sama słodycz i elokwencja.

Pozdrawiam słodko i elokwentnie TYCH KTóRYCH JUŻ TU NIE MA NIE ZE SWOJEGO WYBORU, a teraz takie piękne farmazony wypisują

hass

No nie wiem skąd tak krytyczna ocena. Firma daje każdemu umowę o pracę, nikt mi śmieciówki nie proponował. Zarobki to kwestia negocjacji, ale 2k podstawy to zdecydowanie powyżej przeciętnej stawki, jaką dostaje się w spedycji (przynajmniej na początku). Atmosfera też jest na plus, nikt nikogo nie bije, żadnych naczelnych też nie widuję. Ktoś tu chyba wyleciał po okresie próbnym i teraz płacz ;)

Mateusz

Pracowalem w tej firmie, i powiem tak, Prezes Ratowski totalny świr, nie szanuje ludzi, krzyczy i skacze nad kazdym jak małpa. atmosfera żenująca, zastraszeni ludzie, jedynie kilku przydupasów żyje dobrze z szefostwem liżąć im tyłki a i tak juz nie jeden poleciał i nie wiadomo za co. zarobki takie se, od 2tys zł do 2,5tysł podstawa ktora jest rozpisana na 2 umowy (zlecenia) wiec zusów za duzo nie płacą, w dodatku maja hamskie lojalki 2,5tys zł dla spedytora który zarabia swoimi klientami dużo wiecej dla firmy to jednak troche za mało, inne firmy daja ok 2 tyś podstawy +wysokie prowizje wiec ja sie ciesze ze mogłem zrezygnowac z pracy w Euro-Solution Sp.z.o.o. i nigdy w życiu tam nie wrócę.

WidzałTOwie
@Mateusz 20.01.2015, 19:59

Mosz recht. Zgadzam się w 100%

Zostaw opinię o Euro-Solutions - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Solutions