Euro-Solutions

Toruń

Euro-Solutions

Opinie o Euro-Solutions

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@mati, zapoznaj się z treścią regulaminu forum. Obrażanie kogokolwiek jest zabronione, takie opinie mogą zostać usunięte przez administratora. Zależy nam na rzetelnych i prawdziwych wpisach, muszą być one jednak przedstawione w sposób kulturalny i zgodny z zasadami portalu. Zachęcam byłych i obecnych pracowników do merytorycznych komentarzy. Jakie dostrzegacie plusy i minusy pracy w Euro-Solutions? Czy firma oferuje umowę o pracę od początku zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?

mati

To prawda. Małomiasteczkowi, prowincjonalni nuworysze o moralności bakterii z dna szamba i manierach na poziomie starganiary z rogoźna. Odradzam.

Dominika

@Marco Polo, myślę, że masz świadomość powagi i dosadności swojej opinii. Warto pamiętać, aby w sytuacji kiedy tak radykalnie formułujemy opinię o pracodawcy, mieć dowody na poparcie swojej tezy. W przeciwnym przypadku narażamy się na zarzut zniesławienia i musimy liczyć się z jego konsekwencjami.

Marco Polo
@Dominika 26.06.2018 17:58

@ Dominika, zanim zdążyłaś odpowiedzieć, zdałam sobie sprawę z dosadności opinii i wysłałam prośbę o jej usunięcie do administratora (admin@gowork.pl). Czekam na anulację.

Dominika

No właśnie, czy znajdzie się jakaś osoba, która dostrzegając zalety pracy w Euro-Solutions, zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami tego forum? Praca jest tak wieloaspektowym zjawiskiem, że niejednokrotnie wady, jeśli takie występują, są niwelowane przez pozytywne strony pracy w konkretnej firmie. Warto dokonać takiej analizy, aby dostrzec złożoność zjawisk charakterystycznych dla lokalnego rynku lub branży.

Adam

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Niezadowolony

Wyceny nie maja nic wspólnego z rzeczywistością a to za sprawą ogromnej rotacji niekompetentnych pracowników, przyjmowanych bez żadnego doświadczenia, którzy często dzwonią gubiąc się w tym co chcą powiedzieć i jak zachęcić do współpracy. Kiedy już jest zlecenie to nie potrafią go jak należy zrealizować....brak przywódcy,który zna się na rzeczy..... Obecnie współpracuje z inną firmą i nie mam zamiaru ryzykować powierzając ładunki tej spedycji.

Jacek

Niestety opinie osób które nie utrzymały się są mało wiarygodne!

Były

Spedycja która nie zna się na spedycji.... Idealne określenie tej firmy.. Pseudospedycja! Kiedys współpracowałem z nimi sporo, teraz porażka, Pan Kierownik (drogerii :D) arogancki i bezczelny nawet dla klientów, próbujący psuciem opinii innym zdobyć złote góry, ale prostactwo to norma w tej firmie już od dłuższego czasu. Szukasz dobrego transportu u nich na pewno tego nie znajdziesz! Idź do konkurencji :) Elo

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Euro-Solutions jako pracodawcy.

Henryk

Mam wrażenie, że jak nie ma narzekających od dawna to musi być dobrze!!!!

Sims

Atmosfera w firmie bardzo kiepska, Spedycja również słaba, niczego się nie nauczysz , zarobki słabe, nie polecam

Don

Niestety dobrzy spedytorzy opuścili mury tej firmy i to nie bez powodu, marne zarobki premii brak, obiecują kursy, szkolenia. Firma rządzi księgowa?! tak. Największy donosiciel, rozwaliła cała spedycje! Wredna, chamska, nie zna granic, nie szanuje pracowników i zwalnia kogo chce, jak się nie przypodobasz. Zatrudniają młodych i niedoswiadczonych. Jakość usług bardzo spadła, ogólnie nie polecam

PRACOWNIK

Odeszło dużo osób i już powoli nie ma kto ze starej ekipy odchodzić.... tylko obiecanki cacanki o premiach od paru miesięcy , o podwyżki trzeba się naprosić,a potem dziękować jakby się w totka wygrało..... spedytorzy nie wiedza jakie limity maja, brak konkretów, zatrudniają nowe osoby bez doświadczeń... Mało kto umie wyceny robić, a ile osób w ogóle umie liczyć metry?? Od czasu gdy zaczęli wtrącać się właściciele dobrze funkcjonujący zespół, lubiący się- niestety rozpadł się..... Niektóre złe decyzję pociągają za sobą wiele innych..............

Gościnnie 1

Najbardziej ich (właścicieli) boli to że nie oni zwalniają, tylko mądrzy ludzie sami odchodzą widząc co tam się dzieje.

Gościnnie 1

Zgadzam się z tobą GOŚCINNIE Jak jest tak dobrze to dlaczego odchodzą najlepsze osoby?NAJLEPSZE! Zostają tylko ci którzy donoszą!

Gościnnie

Mam wrażenie jakby część opinii napisana była przez przedstawicieli euro-solution :), jeżeli jest tak dobrze jak co niektórzy piszą to dlaczego nie ma tam naprawdę dobrych spedytorów, którzy pracowali w ostatnich latach?! Ich też nie ma "nie ze swojego wyboru"?

bambam

@Wielek Benefitów? To chyba dla przyjaciół prezessa

Ludwik XIV

Może mają jeszcze tobie zrobić śniadanko do łóżka. Człowieku albo załóż własną firmę i rób co chcesz gdzie chcesz albo musisz się pogodzić z myślą że 90% ludzi NIE PRACUJE W DOMU.

piksi

Tymek, aplikuj. Nie dawno przyjeli nowego. Nie słuchaj lizusow bo duzo z tad wylatuje. Czasami bez powodu

jadzia

Tak szczególnie ta gruba z promów. Sama słodycz i elokwencja.

gruba z promów
@jadzia 05.03.2015 19:18

Pozdrawiam słodko i elokwentnie TYCH KTóRYCH JUŻ TU NIE MA NIE ZE SWOJEGO WYBORU, a teraz takie piękne farmazony wypisują

hass

No nie wiem skąd tak krytyczna ocena. Firma daje każdemu umowę o pracę, nikt mi śmieciówki nie proponował. Zarobki to kwestia negocjacji, ale 2k podstawy to zdecydowanie powyżej przeciętnej stawki, jaką dostaje się w spedycji (przynajmniej na początku). Atmosfera też jest na plus, nikt nikogo nie bije, żadnych naczelnych też nie widuję. Ktoś tu chyba wyleciał po okresie próbnym i teraz płacz ;)

Mateusz

Pracowalem w tej firmie, i powiem tak, Prezes Ratowski totalny świr, nie szanuje ludzi, krzyczy i skacze nad kazdym jak małpa. atmosfera żenująca, zastraszeni ludzie, jedynie kilku przydupasów żyje dobrze z szefostwem liżąć im tyłki a i tak juz nie jeden poleciał i nie wiadomo za co. zarobki takie se, od 2tys zł do 2,5tysł podstawa ktora jest rozpisana na 2 umowy (zlecenia) wiec zusów za duzo nie płacą, w dodatku maja hamskie lojalki 2,5tys zł dla spedytora który zarabia swoimi klientami dużo wiecej dla firmy to jednak troche za mało, inne firmy daja ok 2 tyś podstawy +wysokie prowizje wiec ja sie ciesze ze mogłem zrezygnowac z pracy w Euro-Solution Sp.z.o.o. i nigdy w życiu tam nie wrócę.

WidzałTOwie
@Mateusz 20.01.2015 19:59

Mosz recht. Zgadzam się w 100%

Zostaw opinię o Euro-Solutions - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Solutions