Opinie o Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski w Płońsk

Michalski Motors - Autoryzowany Dealer Forda w Płocku i w Płońsku. Firma oferuje sprzedaż samochodów nowych (Ford Ka, Ford Fiesta, Ford Fusion, Ford C-Max, Ford S-Max, Ford Mondeo, Ford Kuga, Ford Galaxy, Ford Transit), Serwis, Sprzedaż części, Warsztat blacharsko-lakierniczy, Usługi finansowe (Ford ubezpieczenia, Ford kredyt, Ford leasing). Płock, ul. Wyszogrodzka 134, tel. 24 268 24 08 Płońsk, ul. Mazowiecka 6A, tel. 23 662 68 65

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski w Płońsk

Były pracownik Nowy wpis

Szkoda czas na jakikolwiek rozmowy a co dopiero prace. W zakładzie lakierniczym po raz kolejny pracownicy masowo odchodzą. Podejście właściciela to głęboka (usunięte przez administratora)

Czy w Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski zatrudniani są obcokrajowcy?

Outlander Nowy wpis

Serwis na mazowieckiej jest tragiczny, zero szacunku do klienta. Pracownicy biura obsługi a zwłaszcza kierownik serwisu to osoby z totalnym brakiem profesjonalizmu!!!! Naprawdę tak mało zarabiacie ze nie chce Wam się pracować ????

Klijent Nowy wpis

Serwis nie potrafi naprawić obsługa nie miła samochód po serwisie brudni nie polecam w żadnym wypadku.

doradca serwisowy

nie można tego nazwać rekrutacją.

Człowiek myśli że jest władcą i to ludzie powinni go prosić o prace jest śmieszny i bez wychowania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jako były pracownik - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Szefostwo to bardzo nie sympatyczni ludzi. (usunięte przez administratora) na pensjach. Zastanówcie się poważnie!!!!!!!!!!

Joanna
@Piotr

pewnie kandydat się zastanowi ale przydałoby się poznać konkret. co z tym pensjami się dzieje tak dokładnie, wszystko odbywa się "legalnie" czy ktoś gdzieś cos zgłaszał już?

Joanna

widziałam Twoje stwierdzenie o tym, że ludzie tu podobno tylko dla zusu robią... a nie mogliby pracować na takich warunkach gdzieś indziej? chyba jednak są jakieś inne argumenty za lub przeciw, skoro podejmują się jeszcze współpracy? wiadomo ile teraz średnio może ona trwać?

Artur L

Firma katastrofalna, omijać szerokim łukiem zarówna jako pracodawca jak i usługodawca. Pracownicy pracują tam tylko dla ZUSu bo każdy ma swoją działalność W salonie na Mazowieckiej nie wymieniają części tak jak na fakturze wpisują….a Szanowny Pan Kierownik A.G. udaje ze nie ma problemu. W całym Płońsku wiadomo gdzie Pan „Kierownik A.G.” wywozi olej i części!!!!!

Ryszard

Polecam z całego serducha Bardzo miła obsługa , Szybka realizacja zlecenia Auto zastępcze bez problemu ,naprawa auta według założonego czasu W szczegolności Pan Bogusław jak zadeklarował pomoc i realizację naprawy tak było Polecam

@Ryszard

Zawsze dają auta zastępcze? Nic nie trzeba za to płacić?

fan asx

Omijaj szerokim łukiem Płońsk , a zwłaszcza serwis i jego kierownika A.G. DYLETANT.

fan asx
@fan asx

Pracownicy serwisu znają się na robocie . Jednak kierownik sztucznie wydłuża czas naprawy ! Diagnoza akumulatora w.g A,G wynosi D W I E GODZINY. Wymiana oleju w ASX wpisywane jest 4,5 l. Producent zaleca 4,2 l. , a naprawdę potrzeba około 4 litrów. Pytanie gdzie reszta ?W innym serwisie reszta jest zwracana.

Artur L
@fan asx

Jak pracował w Oplu było jeszcze gorzej.

Space

Kupiłem mitsubishi,wyjątkowo miła i pomocna obsługa.Pozdrawiam.Klient z Płocka.

trzy diamenty

Kierownik serwisu A.G ma manię wyższości.Proste naprawy urastają do bardzo skomplikowanych Stwierdzenie , że akumulator w 50 procent sprawności jest w pełni nadający się do pracy. Według A.G czas potrzebny do zdiagnozowania wynosi 2 GODZINY. Auto na gwarancji.Na wymianie serwisowej oleju wpisuje 4,5 litra oleju , a producent zaleca 4,2 l, a gdzie reszta?

trzy diamenty
@trzy diamenty

MYŚLĘ o zmianie serwisu na Łódz.

Niki

Szkoda, że na forum pracowniczym tak rzadko piszecie? Może podpowie ktoś czy potrzebni są mechanicy?

M

No do Forda zawsze warto pójść i popróbować trochę

plocman

Zarobki, nie sa najgorsze, są bonusy z centrali forda, atmosfera w miare znosna. Jako pracownik nie narzekam, pieniadze na czas, godne , umowa na czas nieokreślony. Co do wpisu "wieśka geyya" to podstawił na serwis auto sprowadzone, kombinowane, z jakimiś dziwnymi dodatkowymi kablami, podłączeniami, auto wyszpachlowane, powypadkowe, także niech nie oczekuje cudów, wszędzie tylko pracują ludzie. Pozdrawiam normalnych.

asg

Są nagrody ?

klient

Trochę dziwne są powyższe opinie. Jestem klientem tej firmy, kupiłem tam dwa samochody i pracownicy od wielu lat są Ci sami. Zawsze kompetentni, pomocni itd. Gdyby było im tam tak źle to pewnie zmienili by szybko pracę tak więc z tymi zarobkami i atmosferą to jednak przesada. Odnoszę się do Forda w Płocku.

nick

ściema

yety

zarobki-mizeria, reszta to obiecanki, bajki i mrzonki, nie warto się starać...

INNY

Ten kto wypisuje takie bzdury to albo jest kłamcą i boi sie wyrazić w twarz opini o kimś o kim pisze, albo sam taki jest jak ocenia innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski - Płońsk

• Jak się pracuje w Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski?

Kandydaci do pracy w Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Autopol Michalski Motors Wiesław Michalski