Ford Michalski Motors

Płońsk

Opinie o Ford Michalski Motors

M

No do Forda zawsze warto pójść i popróbować trochę

plocman

Zarobki, nie sa najgorsze, są bonusy z centrali forda, atmosfera w miare znosna. Jako pracownik nie narzekam, pieniadze na czas, godne , umowa na czas nieokreślony. Co do wpisu "wieśka geyya" to podstawił na serwis auto sprowadzone, kombinowane, z jakimiś dziwnymi dodatkowymi kablami, podłączeniami, auto wyszpachlowane, powypadkowe, także niech nie oczekuje cudów, wszędzie tylko pracują ludzie. Pozdrawiam normalnych.

asg

Są nagrody ?

klient

Trochę dziwne są powyższe opinie. Jestem klientem tej firmy, kupiłem tam dwa samochody i pracownicy od wielu lat są Ci sami. Zawsze kompetentni, pomocni itd. Gdyby było im tam tak źle to pewnie zmienili by szybko pracę tak więc z tymi zarobkami i atmosferą to jednak przesada. Odnoszę się do Forda w Płocku.

nick

ściema

yety

zarobki-mizeria, reszta to obiecanki, bajki i mrzonki, nie warto się starać...

INNY

Ten kto wypisuje takie bzdury to albo jest kłamcą i boi sie wyrazić w twarz opini o kimś o kim pisze, albo sam taki jest jak ocenia innych.

Zostaw opinię o Ford Michalski Motors - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ford Michalski Motors