Sir Robert McAlpine

London

Opinie o Sir Robert McAlpine

no sprawdzają reakcje ewentualnego pracownika na różne sytuacje i to jest normalne i przećwiczone przez HRowców

norbert

firma znana na rynku ale w polsce jak to w [usunięte przez moderatora]... pajacarstwo i żenada, w 2012 na rozmowie kwal. śmieszni handlowcy (pajac po zawodówce) siedział z niby dyrektorem (gnom dłubiący w nosie) i zadawali pytania w stylu jaka jest pana największa wada... he [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]i kanałowe,poza tym taka firma a oferowali 1500 netto i 500 prowizji a sie zdziwiłem!!!!!! mc alpine znaczy tyle co mc [usunięte przez moderatora].dziękuję za uwagę.

Zostaw opinię o Sir Robert McAlpine - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sir Robert McAlpine