Opinie o BAHPOL w Kłobuck

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAHPOL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BAHPOL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAHPOL w Kłobuck

Czy można liczyć w BAHPOL na prywatną opiekę medyczną?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu BAHPOL?

Hej Nowy wpis

Nie musisz nic umieć, nic potrafić i tak się szybko zwolnisz

Magdalena Nowy wpis
@Hej

komentarz chyba dla żartu, bo nigdzie nie zatrudniają gdy człowiek ma dwie lewe rece i nic nie umie, choc moze sie myle?

Hej Nowy wpis
@Magdalena

A skąd wiedzą, że nic nie umie? Po wyglądzie poznają? Czyli tylko eleganci

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kapi

Tak, oczywiscie ze tak

Olgierd

Czy teraz dobrze się pracuje po tych zmianach? Słyszałem sporo dobrych opinii.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w BAHPOL? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy firma BAHPOL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

Czy w obrębie jednego działu w BAHPOL są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

aana

tak

WIPAK

https://www.gowork.pl/praca/wipak-polska-sp.-z-o.o.;pr W związku z intensywnym rozwojem, fińska firma rodzinna WIPAK poszukuje pracowników do swojej nowoczesnej drukarni fleksograficznej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz bogaty pakiet socjalny. Pomagamy w procsie relokacji!

Hi

W biodronce zarobisz wiecej...ktory normalny Polak pracuje u szwava...z bawarii...wiedza tych baranow ktorzy tam zostali...znikoma

Krystyna
@Hi

@Hi Napisz zatem, ile wynoszą zarobki w BAHPOL? Będę wtedy miala realny pogląd na warunki pracy w tej firmie.

xx
@Hi

Kto normalny dzieli ludzi na narodowości, a nie przez pryzmat tego jacy są? ciekawe ilu ten "szwab" szuka pracowników - skoro tak ich źle traktuje. Z tego co słyszałem ludzie nie szukają innej pracy.

bleble
@Hi

koleś nie jest z Bawarii ;)

Mateusz

Jestem ciekawa zarobków w firmie? Ktoś coś ?

Bb

Zlodziej krysiak zamieniony na zlodziej niemcy...nie polecam

Stawki bardzo niskie kobiety w Biedronce na kasach mają większe wynagrodzenie. Tym bardziej, że praca w systemie trzy zmianowym w ciężkiej chemii, hałasie i innych szkodliwych czynnikach. Trzeba chodzic w soboty i niedziele żeby jakieś minimum zarobić. telefony czy przyjdzie się na 12 godzin z dnia na dzień zaburzone życie prywatne, współczesne noewolnictwi. Niby niemiecka firma, ale warunki pracy tragiczne żal tych ludzi którzy tam chcą robic. Stanowczo odradzam

Anatol

Firma jest dobra i zastanawiam się czy trudno dostać się do pracy?

Mikołaj

@Wytłaczarkowy, napisałeś jak kiedyś wyglądała sytuacja w firmie BAHPOL, a czy wiesz jak wygląda obecna sytuacja firmy? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy, jeżeli nie, to dlaczego zrezygnowałeś? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów.

Wytłaczarkowy
@Mikołaj

Obecnie jest to samo. Nic się nie zmieniło. Trochę podnieśli stawki bo musieli. Drukarze którzy tam zarabiają najwięcej skarżą się że mają tyle co pomocnicy w innej firmie. Już nie pracuje w tej firmie ale utrzymuje kontakty z załogą. Przecież to Kłobuck, małe miasteczko.

@Wytłaczarkowy

w innych firmach maja najnizsza krajowa, a reszta pod stolem. APracuje juz kilka plat i jakos nie szukam nowej pracy. Wyplacaja wszystko na konto w terminie i docenilem to jak potrzebowalem kredytu.

Bukar

Ile zarabia drukarz w tej firmie?

Mikołaj

@Wytłaczarkowy, dziękuję, za odpowiedź. Na pewno dla niektórych kandydatów będzie ona przydatna. Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Bahpol? Czy podzielacie opinie, której do pory ukazały się w tym wątku? Może jest coś, o czym chcielibyście napisać, a co nie zostało jeszcze powiedziane?

McDigger

Tragedia. Klika złożona z kilku rodzin dalej rządzi w tej firmie. Cały czas karmią tylko obietnicami bez pokrycia. Zarobki żenujące ale nie podniosą bo zawsze nieudaczniki ze wsi są gotowe pracować za grosze. Fachowców brak, pouciekali już dawno, zostali tylko przeszkoleni pomocnicy.

Jola

Kasa kasa i jeszcze raz kasa. cały zarząd to jedna wielka rodzina i patrzą tylko na to żeby im było dobrze.

Po przejęciu wiele pozytywnych zmian, zarobki w porządku, nadgodziny uczciwe wypłacane.

Gordon

Wiesz co, zarobki faktycznie są dość spoko, nie można narzekać, odkąd było to przejęcie o którym mówisz to faktycznie jest lepiej

Icesleeper

Praca, nie jest zła jak na zarobki. Po przejęciu prze niemiecka firmę SUDPACK dbają o pracowników, ale praca czysto fizyczna wbrew zapewnień przez zarząd, że praca jest tylko od pon-pt. Kiedy przychodzi koniec tygodnia kierownicy latają prosząc o zostanie na sobotę oraz niedziele(oczywiście płatne jak należy). Jeśli ktoś musi zarobić to tam zarobi są do tego możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o BAHPOL - Kłobuck

BAHPOL