BAHPOL

Kłobuck

Opinie o BAHPOL

Gordon

Wiesz co, zarobki faktycznie są dość spoko, nie można narzekać, odkąd było to przejęcie o którym mówisz to faktycznie jest lepiej

Icesleeper

Praca, nie jest zła jak na zarobki. Po przejęciu prze niemiecka firmę SUDPACK dbają o pracowników, ale praca czysto fizyczna wbrew zapewnień przez zarząd, że praca jest tylko od pon-pt. Kiedy przychodzi koniec tygodnia kierownicy latają prosząc o zostanie na sobotę oraz niedziele(oczywiście płatne jak należy). Jeśli ktoś musi zarobić to tam zarobi są do tego możliwości.

Emi

Witam:) czy w firmie jest stanowisko laboranta?

Szukasz pracy?

andrzej

pracowałem w firmie pare lat wstecz zarobki godne aby przeżyć nie narzekałem

ela_26

Wynagrodzenie żałosne w stosunku do powierzonych obowiązków. W tej firmie pracujesz po 9-13 godzin za podstawowe wynagrodzenie. Nadgodziny...jakie nadgodziny...??? Nie jesteś dobrym pracownikiem jeśli nie zostajesz po godzinach za darmo.(usunięte przez administratora) ODRADZAM WSZYSTKIM!

Zostaw opinię o BAHPOL - Kłobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAHPOL